Wyniki konkursu „Pokaż jak ćwiczysz na kwarantannie”

725

Jury w składzie s. Paulina Musioł, p. Ilona Nowak, p. Ewa Herman, p. Tomasz Herman i p. Piotr Sołodyna pragnie ogłosić wyniki konkursu fotograficznego pt. „Pokaż jak ćwiczysz na kwarantannie”.

Jury miało duży kłopot, gdyż przyszły same ciekawe zdjęcia i trudno było podjąć decyzję, które zdjęcie jest najciekawsze. Jednak najwięcej głosów uzyskał Sebastian Prestini (klasa 1e Liceum). Tym samym Sebastian zdobywa tytuł Sportowca Roku i ma zagwarantowana ocenę celującą z WF na koniec roku szkolnego. Na drugim miejscu,  ex aequo, uplasowały się Julia Jaskóła z klasy 1e Liceum wraz z Alicją Michalczyk z klasy 1c; na trzecim miejscu znalazła się Kinga Rogóż z klasy 1d. Dziewczyny również mogą już się cieszyć z oceny celującej na koniec roku z WF. Wszyscy uczniowie wykazali się dużą kreatywnością – miło było popatrzeć, jak świetnie spędzacie czas na sportowo. Dziękujemy! Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymują ocenę celującą za dodatkową aktywność. Gratulujemy!