25 czerwca (czwartek), godz. 14.00 – spotkanie on – line (na MS TEAMS) z okazji zakończenia roku szkolnego (w tym dniu nie ma zajęć lekcyjnych)
26 czerwca (piątek), w godz. 9.00 – 11.00 – odbiór świadectw i nagród od wychowawców klas w następujących gabinetach:
IA – w P2
IB – w katechetycznym
IC – w P3
ID – w G1
IE – w G2
IIA – w historycznym
IIB – w językowym
IIC – w M1

Wspólna, szkolna Msza św. kończąca rok szkolny, ze względu na zawieszenie zajęć do końca roku szkolnego, nie może być zorganizowana. Zachęcam, aby każdy uczeń i nauczyciel w czwartek (25 czerwca) lub w piątek (26 czerwca) o dowolnie wybranej przez siebie godzinie uczestniczył w Mszy świętej w swojej parafii.
W kaplicy wspólnoty sióstr urszulanek Msza św. w intencji dziękczynnej za otrzymane łaski w kończącym się roku szkolnym zostanie odprawiona 26 czerwca o godz. 7.00.

Informacja:
Uczniowie, którzy nie odbiorą świadectw w piątek, 26 czerwca, będą mogli to zrobić w dniach 29 czerwca – 3 lipca 2020r. w sekretariacie, w godz. 7.30 – 15.30. Nieodebrane nagrody będzie można odebrać u wychowawców po powrocie do szkoły.