Zapraszamy licealistów z Poznania i Rybnika na INSIEME 2022. Sport!

330

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że jesteśmy organizatorami spotkania licealistów szkół urszulańskich INSIEME 2022 Sport, które będzie miało miejsce we Wrocławiu w ostatni weekend września (30.09 – 2.10.2022). Być może pamiętacie nasze ostatnie spotkanie w 2019 roku – było fantastycznie! Teraz będzie nie inaczej! Przygotowania ruszyły pełną parą, jesteśmy zarobieni (w szczególności nasz INSIEME Team), ale tym, co nas najbardziej przepełnia jest radość. Ten czas jest wyjątkowy – przeżywamy Rok Jubileuszowy i tym bardziej cieszymy się, że możemy spotkać się z naszymi przyjaciółmi w tym szczególnym dla nas momencie.

Czym jest INSIEME? Insieme (włos. „razem”) jest spotkaniem młodych ludzi, licealistów szkół urszulańskich z całej Polski. Prawie 100 osób będzie uczestniczyć w w zajęciach rekreacyjnych, w duchu wspólnoty i zdrowej rywalizacji. W programie spotkania młodzi ludzie znajdą dużo ruchu: rozegrają turniej siatkarski, wezmą udział w pikniku rekreacyjnym, będą integrować się w popularnej kręgielni, a nade wszystko będą spacerować po naszym pięknym mieście. Sport i rekreacja są jednak tylko pretekstem do SPOTKANIA – naszym pragnieniem jest integracja młodych ludzi i środowiska urszulańskiego, poznawanie nowych, fascynujących miejsc oraz wymiana doświadczeń.

Szczegółowy plan spotkania oraz wszelkie informacje znajdziemy w SPECJALNYM SERWISIE, który udostępniamy na naszej stronie – zapraszamy!