Niewiele czasu minęło od września – raptem cztery miesiące – ale od ostatniego spotkania maturzystów z s. Zuzanną Filipczak, dyrektorem szkoły, w sprawie matur wiele zaszło zmian w organizacji egzaminu z powodu sytuacji epidemiologicznej. Przed Świętami zapoznaliśmy się z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem CoVid-19, a wczoraj miało miejsce spotkanie, podczas którego s. Zuzanna omówiła z naszym trzecioklasistami jego główne założenia oraz przedstawiła ich praktyczne zastosowanie w naszej szkole. Zapraszamy do naszego serwisu maturzysty, gdzie opublikowaliśmy materiały z tego spotkania.