Dar od „Maciejówki” dla naszej szkolnej biblioteki

190

Cieszymy się z niespodziewanego podarku! Nasza szkolna biblioteka otrzymała nowe książki w darze od Maciejówki. DZIĘKUJEMY!

Ks. Krzysztof Grzywocz: Jak smakować życie. Niech do lektury zachęcą słowa autora: „Mądrość jako smakowanie życia może dać nam odwagę stawania się ludźmi ubogimi. Smakować niewiele i znaleźć nasycenie, upraszczając życie. Świadomie rezygnować z wielu rzeczy drugorzędnych, na rzecz trwania przy tym, co sensowne…”

Zbiór wywiadów pt.: Zaplątani w pożądanie realizuje wiele aspektów, min. terapeutyczny (auto-terapeutyczny?). Zawiera szczere rozmowy z ludźmi, którzy zmagają się z bardzo osobistymi trudnościami i podejmują refleksję nad swoim doświadczeniem. Wydawcy wskazują także adresy, pod którymi można uzyskać pomoc.