0.8 C
Wrocław
niedziela, 29.11.2020
Strona główna Terminarz

Terminarz

WRZESIEŃ 2020

PAŹDZIERNIK2020

2. PT *Etap ustny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, aula, godz. 10.15
2. PT *Zajęcia z doradztwa zawodowego dla kl. IIIB, 7 i 8 lekcja (p. R. Ruszczak)
7. ŚR *Wyjście kl. IB i IID do NFM na koncert, 4 – 6 lekcja (odp. p. M. Wróblewska, p. H. Kastelik)
8. CZ *Wycieczka przedmiotowa z geografii (R) dla uczniów z kl. IIDE, IIIAC, IICr (odp. p. M. Panfil, p. H. Kastelik)
9. PT *Spotkanie wychowawców, godz. 12.30, gab. językowy
9. PT *Zajęcia z doradztwa zawodowego dla kl. IIIB, 7 i 8 lekcja (p. R. Ruszczak)
14. ŚR *Dzień Edukacji Narodowej

– 10.00 – Msza św. w Kościele Uniwersyteckim, życzenia dla nauczycieli

– poczęstunek dla nauczycieli, pracowników i zaproszonych gości

15. CZ *Czuwanie przed uroczystością św. Urszuli, godz. 17.00 (odp. s. K. Pyza, s. P. Musioł)
16. PT *Zajęcia z doradztwa zawodowego dla kl. IIIB, 7 i 8 lekcja (p. R. Ruszczak)
20. WT *Próba przyrzeczenia w kościele Uniwersyteckim, kl. IABC i sztandar, godz. 11.45
21. ŚR *Święto Patronalne Szkoły – św. Urszuli:

– godz. 10.00 – Msza Święta w Kościele Uniwersyteckim, życzenia

– spotkanie uczniów z wychowawcami w klasach

– poczęstunek w refektarzu zakonnym (nauczyciele, pracownicy, przedstawiciele RR, przedstawiciele wychowanek, zaproszeni goście)

23. PT *Zajęcia z doradztwa zawodowego dla kl. IIIC, 7 i 8 lekcja (p. R. Ruszczak)
26. PN *Imieniny wychowawcy klasy p. J. Kostrubies, kl. IC, 1 – 2 lekcja, gabinet G3, 8.00 – Msza św. i spotkanie w klasie
26. PN *Wykład p. dr. hab. Jacka Leśnego „Jak działa efekt cieplarniany?”, 3 lekcja, aula, grupy geografii rozszerzonej IIIAC i IIDE (odp. p. M. Panfil)
27. WT *Imieniny wychowawcy klasy p. A. Przybylskiej, kl. IIIC, 1 – 2 lekcja, gabinet M1, 8.00 – Msza św. i spotkanie w klasie
28. ŚR *Zebranie Rady Rodziców, godz. 17.30, gabinet M2 na II piętrze
30. PT *Zajęcia z doradztwa zawodowego dla kl. IIIC, 7 i 8 lekcja (p. R. Ruszczak)

 

LISTOPAD 2020

    WYDARZENIE SZKOLNE
4. ŚR *Zebranie Rodziców on – line, godz. 17.00 – spotkania z wychowawcami na MS Teams, indywidualne konsultacje z nauczycielami poprzez Librus albo MS Teams
6. PT *Spotkanie wychowawców, godz. 12.30
6. PT *Zajęcia z doradztwa zawodowego dla kl. IIIC, 7 i 8 lekcja (p. R. Ruszczak)
9. PN *Imieniny wychowawcy klasy p. H. Kastelika, kl. IID, 2 lekcja
11. ŚR *Dzień ustawowo wolny od pracyrocznica Odzyskania Niepodległości
13. PT *Zajęcia z doradztwa zawodowego dla kl. IID, 7 i 8 lekcja (p. R. Ruszczak)
20. PT *Konferencja RP, godz. 13.45
24. WT *Matura próbna, kl. IIIABC (wg oddzielnego harmonogramu)
25. ŚR *Matura próbna, kl. IIIABC (wg oddzielnego harmonogramu)
26. CZ *Matura próbna, kl. IIIABC (wg oddzielnego harmonogramu)
27. PT *Matura próbna, kl. IIIABC (wg oddzielnego harmonogramu)
27. PT *Zajęcia z doradztwa zawodowego dla kl. IID, 7 i 8 lekcja (p. R. Ruszczak)