11.5 C
Wrocław
poniedziałek, 15.06.2026
Strona główna Terminarz

Terminarz

WRZESIEŃ

DM DT WYDARZENIE SZKOLNE
1. PN Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 9.00 – Msza Święta w Kościele Uniwersyteckim

10.20 – Spotkanie w auli Uniwersytetu Uwr – Wydział Prawa

–  Spotkanie z wychowawcami w klasach

5. PT *Spotkanie wychowawców, godz. 13.50, gab. Językowy
5. PT *Apel – Narodowe Czytanie – twórczość Jana Kochanowskiego, lekcja dla klas I (2 lekcja)
(odp. J. Dobiech, J. Gruszczyńska)
6. SB *Wędrówka szlakiem św. Jakuba: Skorogoszcz – Brzeg (odp. P. Sołodyna)
10. ŚR *Zebranie Rodziców  Kl. II,III,IV –

17:30 spotkanie w auli szkolnej

18:00 – rodzice klas IV mają spotkanie w uczelni ws. Testu Gallupa i 18:15 w klasach wychowawcami

18:15 – rodzice klas II i III mają spotkanie w klasach,

18.15 spotkanie w auli dla rodziców kl. I,  a następnie z wychowawcami w klasach

12. PT *Apel poświęcony pamięci o II wojnie światowej (w związku z rocznicą wybuchu wojny)   – Joanna Dobiech
15. PN *Wykłady w SWPS – Festiwal Nauki – IIIA 10-10-12.30 – Joanna Dobiech
16. WT *Wykłady w SWPS – Festiwal Nauki – IIIA – lub do uzgodnienia – 10-12.30 Joanna Dobiech
16. WT *Zebranie Rady Rodziców – godz.18.00
18. CZW *Forum Młodzieży Szkół Katolickich – Częstochowa (odp. A. Kalecińska)
19. PT *Konferencja szkoleniowa – godz. 13.50, gab. j. polski – p.M. Bodziony
22. PN *Projektwoche – odp. J. Kostrubies
22. PN *Dzień Języków Obcych – odp. nauczyciele języków obcych (p. A. Kusztal p. D. Kuźniewska)
23-27. WT-SOB *(wieczorem) wyjazd edukacyjny do CERN’u – Szwajcaria (odp. s. Aneta + T. Musialik)
24. ŚR *Spotkanie dla uczniów kl. IV ABC dotyczące egzaminu maturalnego,

godz. 8.00, aula (odp. K. Niemiec)

27. SB *Spotkanie młodzieży na Ślęży (s. Anna, s. Klara)
30. WT *Spotkanie on-line dla rodziców maturzystów dotyczące egzaminu maturalnego, g. 19:00

PAŹDZIERNIK 2026

1. ŚR  *Możliwość zorganizowania klasowego wyjścia lub wyjazdu integracyjnego po 3 lekcji – (odp. wychowawcy klas)
3. PT *Msza Święta w I piątek – 7.45 – Kościół szkolny
3. PT *Spotkania z muzyką symfoniczną, g. 9.30, kl. 3b odp. J. Gruszczyńska
3. PT *Spotkanie wychowawców – godz. 13.50 gab. 211
6. PN *Apel – inauguracja programów związanych z olimpiadą Zwolnieni z Teorii – odp. J. Gruszczyńska, odp. M. Molczyk.
6. PN *Erasmus Plus WOLONTARIAT – prezentacja działalności charytatywnej szkoły w Centrum Sektor 3 (odp. R. Ruszczak, P. Sołodyna)
8. ŚR *Erasmus Plus WOLONTARIAT – przyjęcie zagranicznych gości w szkole (odp. R. Ruszczak, P. Sołodyna)
10. PT *Wyjście do laboratorium – klasa 4b (odp. M. Mróblewska)
10. PT *Dzień z patronem roku 2025 – spotkania z poezją Marii Pawlikowskiej- Jasnorzewskiej  odp.
J. Dobiech, J. Gruszczyńska
11. SB * „Jesienne porządki” – pomoc w sprzątaniu terenu wokół siedziby Fundacji L’Arche (odp. R. Ruszczak, P. Sołodyna)
13. PN *Wykład na SWPS godz. 10- 11.30 – retoryka, kl. IIIA (odp. J. Dobiech)
13-17. PN * Erasmus Expert , La Unión, Hiszpania (odp. H. Kastelik)
14. WT *Dzień Edukacji Narodowej,  (obowiązują mundurki galowe) spotkanie  w sali gimnastycznej o godz. 9.00, życzenia i  przedstawienie kl. IIIA (odp. P. Skowroński), po spotkaniu kawa i ciasto w pokoju nauczycielskim
16. CZ *Czuwanie przed uroczystością św. Urszuli (odp. s. K. Pyza, s. A. Kalecińska), godz. 17.00
17-19. PT *Rekolekcje rodzinne „Zadomowieni w Bogu Święta Puszcza w Olsztynie k. Częstochowy (zapisy odp. s. A. Kalecińska)
18. SB *Pielgrzymka do Trzebnicy
21. WT *Święto Patronalne Szkoły – św. Urszuli  (obowiązują mundurki galowe)

– Msza Święta w Kościele Uniwersyteckim  godz. 9.00, życzenia i program artystyczny
w auli PWT (odp. kl. IIB, J. Dobiech)

– poczęstunek w refektarzu zakonnym (nauczyciele, pracownicy, przedstawiciele RR, przedstawicielki wychowanek)

24. PT * Wyjście do laboratorium – klasa 2b (odp. M. Mróblewska)
24. PT * III Edycja „Już wiem, kim zostanę” – godz. 11:00- 12:30 – spotkanie z psychoterapeutką, Grażyną Kącką  (odp. P. Sołodyna, J. Kostrubies)
24. PT *Konferencja RP, godz. 13.50 – Wnioski z analizy wyników egzaminu maturalnego, sprawy bieżące
25. SB *Spotkanie Absolwentów – Msza święta godz. 12.00 i poczęstunek w salce jadalnej (odp. s. K. Pyza)
31. PT *Apel  „Czerwone złoto” – promocja honorowego krwiodawstwa – spotkanie z zasłużoną krwiodawczynią Małgorzatą Meder  (odp. P. Sołodyna)

LISTOPAD 2025

    WYDARZENIE SZKOLNE
3. PN *Imieniny wychowawcy klasy – p. H. Kastelik – kl. III A- 2-3 lekcja, godz. 8.55 Msza święta i świętowanie w klasie
5. ŚR *Szkolenie dla pocztów sztandarowych od godz. 9.00 – 12.00 (odp. p. H. Kastelik, p. P. Skowroński, p. P. Zapiór)
7. PT *Msza Święta w I piątek – godz. 8.55 (2. lekcja) – kościół szkolny
7. PT *Olimpiada z j. niemieckiego – godz. 10.00 – 11.30 (odp. J. Kostrubies)
7. PT *Wyjście do laboratorium – klasa 3b (odp. M. Wróblewska)
7. PT  *Konkurs „NÁBOJ PHYSICS” (3 drużyny, odp. s. Aneta OSU)
10. PN *Dzień wolny z dni dyrektorskich
11. WT *Dzień ustawowo wolny od pracy „Święto Niepodległości”
12. ŚR *Apel z okazji Święta Niepodległości godz. 7.45 i 1 lekcja – debata (odp. zespół patriotyczny)
12. ŚR *Olimpiada Języka Łacińskiego (odp. P. Skowroński)
12. ŚR *Zebranie Rodziców, godz. 17.00 – Spotkanie z trenerami Archipelagu Skarbów dla rodziców kl. I. i potem spotkania z wychowawcami w klasach dla kl. 1, Godz. 17.30 – spotkania z wychowawcami dla Rodziców kl. II- IV / Godz. 18.00 – indywidualne konsultacje z nauczycielami (na zapisy)
13-14. CZ-PT *Forum Szkół Katolickich w Częstochowie
14. PT *Spotkanie wychowawców – godz. 13.50 – s. 211
15. SB *Wędrówka szlakiem św. Jakuba: Skokowa – Orzeszków (odp. P. Sołodyna)
17. PN *Wyjście do SWPS na wykład w ramach szkoły partnerskiej godz. 10-11.30., klasa IIIA (p. J. Dobiech)
18. WT *Dzień z patronem roku 2025 – ks. Józefem Tischnerem.
21. PT *Wyjście do laboratorium – klasa 4b
21-23. PT-NDZ *Konferencja Pedagogiczna dla Szkół Urszulańskich z Polski (odp. s.K. Niemiec.  J. Kostrubies, J. Gruszczyńska) od 19.00
22. SOB *Spotkanie młodzieży w hali AWF od godz. 14.00 – (odp. Ks. J. Inglot)
24. PN 24-25.11.* Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża (odp. P. Sołodyna i klasa 4B)
26. ŚR *Spotkanie Rady Rodziców- g. 17.30 – gab. Matematyka 2
28. PT *Warsztaty pisania ikon – cz. 1 (odp. J. Kostrubies i s. D. Klich)
29. SB *Wycieczka z okazji 220 rocznicy bitwy Trzech Cesarzy pod Austerlitz w 1805 roku – Sławków koło Brna (odp. P.M. Molczyk)

GRUDZIEŃ 2025

    WYDARZENIE SZKOLNE
1. PN Fakultet Astronomiczny, OEA w Białkowie, kl. 3C (odp. a. Aneta, s. Franciszka)
2. WT *Roraty szkolne g. 7:00 w kościele szkolnym
3. ŚR * „Krew od serca. Pomagamy zrozumieć” Wyjście klasy 3b do RCKiK (odp. P. Sołodyna, J. Gruszczyńska)
4. CZ *Roraty szkolne g. 7:00 w kościele szkolnym

*Mikołajki dla dzieci nauczycieli i młodszego rodzeństwa uczniów –  godz. 16.30 (odp. kl. 2c, A. Kusztal)

5. PT *Msza Święta w I piątek – 7.45  – Kościół szkolny
5. PT *Wyjście do laboratorium – klasa 2b
5. PT *Spotkanie wychowawców – godz. 13.50 – gab. 211
5. PT *Obchody Dnia Wolontariusza z WCRS’em w kinie Nowe Horyzonty. Film „Eleonora wspaniała”. g. 16.45
5. PT *Warsztaty pisania ikon (cz. 2) – (odp. J. Kostrubies, s. D. Klich)
7. ND *Dzień skupienia dla nauczycieli, pracowników,  rodziców godz. 15:00-18:00 (odp. ks. Jan Inglot,  J. Kostrubies)
8. PN *Niepokalane Poczęcie NMP
9. WT *Roraty szkolne g. 7:00 w kościele szkolnym
9. WT *Już wiem kim zostanę. Dobry lifestyle – II wykład – p. prof. Monika Bronkowska – dietetyk (odp. J. Kostrubies, P. Sołodyna)
10. ŚR *Mistrzostwa Wrocławia Licealiada – koszykówka (odp. A. Ciesielska)
10. ŚR *Warsztaty malowania ceramiki w MaluMika (odp p. P. Zapiór)
11. CZ *Roraty szkolne g. 7:00 w kościele szkolnym
12. PT *Apel – rocznica wprowadzenia stanu wojennego 13 grudnia 1981 roku (odp. M. Molczyk)
12. PT *Spotkania z muzyką symfoniczną, g. 9.30 – kl.3c
13. SB * Przylot uczniów z wymiany z La Unión z Hiszpanii g. 12.40 (odp. H. Kastelik)
15. PN *Wyjście do RCKiK na oddawanie krwi (ochotnicy z klas 4abc), wyjście po 1. lekcji (odp. P. Sołodyna, J. Sekuła)
16. WT *Roraty szkolne g. 7:00 w kościele szkolnym
17. ŚR *Wigilia dla nauczycieli i pracowników – godz. 15.30
18. CZ *Roraty szkolne g. 7:00 w kościele szkolnym
18. CZ * Koncert edukacyjny – Wśród nocnej ciszy g. 9.00, kl. 1A i 1B
18. CZ *Wigilia dla dziewcząt w internacie – godz. 17.00 (odp. s. J. Żuk, s. A. Kalecińska)
19. PT *Wystawienie ocen śródrocznych (odp. nauczyciele)
19. PT *Życzenia świąteczne i wigilie klasowe (obowiązują galowe mundurki, nie ma w tym dniu lekcji) – 8.30 – wigilie w klasach (odp. wychowawcy) / 11.15 – spotkanie w auli szkolnej (odp. koło teatralne)
27. SB

PRZERWA ŚWIĄTECZNA 20 GRUDNIA 2025 – 6 STYCZNIA 2026

   

Powrót do szkoły 7 stycznia 2026 r.

STYCZEŃ 2026

WYDARZENIE SZKOLNE

1.

CZ

*Dzień ustawowo wolny od pracy Nowy Rok

2.

PT

 *Dzień wolny z dni dyrektorskich

5.

PN

*Dzień wolny z dni dyrektorskich

6.

WT

*Dzień ustawowo wolny od pracy „Święto Trzech Króli”

8.

CZ

 *Msza Święta kl. IV ABC przed studniówką – godz. 8.00 Kościół szkolny (odp. wychowawcy z klasami)

9.

PT

*Wyjście do laboratorium – klasa 3b

9.

PT

*Konferencja RP (klasyfikacyjna), godz. 13.50, gabinet j. polski 2

10.

SB

*Bal studniówkowy

11.

ND

*Kolędowanie z rodzicami – Msza św. g. 16:00, spotkanie w kościele, potem w auli szkolnej (odp. kl. 1B s. A. Kalecińska, R. Ruszczak, M. Juźwin)

12.

PN

* Matura próbna z j. angielskiego poziom rozszerzony – godz. 11.00

13.

WT

* Matura próbna z fizyki poziom rozszerzony – godz. 9.00

* Matura próbna z j. polskiego poziom rozszerzony – godz. 11.00

14.

ŚR

* Matura próbna z biologii poziom rozszerzony – godz. 9.00

* Matura próbna z historii poziom rozszerzony – godz. 12.00

15.

CZ

* Matura próbna z chemii poziom rozszerzony – godz. 9.00

* Matura próbna z geografii poziom rozszerzony – godz. 12.00

16.

PT

* Matura próbna z matematyki poziom rozszerzony – godz. 9.00

23.

PT

*Wyjście do laboratorium – klasa 4b

23.

PT

*Konferencja plenarna RP, godz. 13.50 gabinet j. polski 2

28.

ŚR

*Uroczystość św. Anieli, Imieniny s. Przełożonej i s. Dyrektor, Festiwal Serviam – Msza św. – g. 9.30 (odp. kl. III D, R. Ruszczak, M. Szczepkowska)

30.

PT

 *Spotkanie wychowawców – godz. 13.50

 

* Projekt naukowy „Krew od serca. Pomagamy zrozumieć” Wizyta w Wojewódzkim
Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Koszarowej – kl. 3b – 3 lekcje (odp. P. Sołodyna, A. Gruszczyńska)

LUTY 2026

   

2 – 14 lutego – ferie zimowe

15-21.   * Wyjazd uczniów na wymianę do La Unión (Kartagena) w Hiszpanii. Liceum Maria Segarra (odp. H. Kastelik, D. Kuźniewska)
17. WT *Poczta walentynkowa (odp. SU)
18. ŚR *Środa Popielcowa – Msza św. w parafii godz. 9:00
20. PT *Dzień Myśli Braterskiej – apel (odp. P. Skowroński oraz harcerze i skauci)
20. PT *Spotkanie wychowawców – godz. 13.50 – gab. 211
20. PT *Droga Krzyżowa godz. 13:45
24. WT *Apel o ks. Józefie Tischnerze – odp. J. Dobiech
24. WT * Imieniny wychowawcy klasy 4c,  D. Kuźniewskiej,  Msza św. godz. 8.00
25. ŚR *Konkurs recytatorski poezji pokolenia Kolumbów (i innej) – J. Gruszczyńska, M. Molczyk.
26. CZ *Już wiem, kim zostanę” – godz. 11:00 – spotkanie z Emilem Sozańskim, samorządowcem, we współpracy z RCKiK (odp. P. Sołodyna, J. Kostrubies)
27. PT *Apel – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Niezłomnych – odp. M. Molczyk
27. PT *Konferencja szkoleniowa RP, godz. 13.50  gabinet katechetyczny

MARZEC 2026

3. WT *”Debata krakoska” warsztaty Jacek Pruś (10.00-14.00) Uniwersytet „Ignatianum”
4. ŚR *”Debata krakoska” warsztaty Jacek Pruś (10.00-14.00) Uniwersytet „Ignatianum”
5. CZ *Finał konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”. (odp. J. Kostrubies)
6. PT *Msza św. w I piątek  miesiąca – 8.55 – kościół szkolny
7. SB *Wyjście do laboratorium – klasa 1b
10. WT  *Konkurs recytatorski poezji pokolenia Kolumbów (i innej) (odp. J. Gruszczyńska, M. Molczyk)
10. WT  *Spotkanie z doradcami zawodowymi’ klasy 4 – 2. Lekcja, klasy 3a, 3d – 3. lekcja, klasy 3b, 3c – 4. lekcja. (uczelnia)
10. WT *Zebranie Rady Rodziców, godz 17.30 – sala matematyka 2
13. PT *Naboj matematyczny – konkurs CKU Wrocław, 10.00-15.00 (odp. E. Suszek)
13. PT *Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę (odp. s. K. Pyza, M. Juźwin)
13. PT *Fakultet Astronomiczny w OEA w Białkowie (kl. 3c, s. Aneta Zbijewska i s. Franciszka Perczak)
17-19. *Wielkopostne rekolekcje szkolne (odp. s. K. Pyza, s. Anna Kalecińska, ks. Jan Inglot)
17-19.  *Rekolekcje wielkopostne maturzystów w Skrzatuszu (odp. J. Kostrubies, wychowawcy klas IV)
20. PT *Dzień Naukowca – dzień historyka (odp. P. Skowroński, M. Molczyk)
20. PT *II Dolnośląski Kongres Nauczycieli Matematyki (Uniwersytet Wrocławski, godz. 9.30 – 15.30) (odp. E. Suszek, P. Zapiór)
20. PT *Konferencja samokształceniowa  RP, godz. 13.50  gabinet katechetyczny
23. PN  *Spotkanie z s. Armidą Veglio o św. Anieli Merici
24. WT  *  Lekturownia – 8:30 – 14.00 – Lekcja muzealna i potem spotkanie w NFM – kl. 3a (p. M. Wróblewska, J. Dobiech)
25. ŚR * Spotkanie z Rodzicami w auli szkolnej – godz. 17.00 / zebranie Rodziców godz. 17.30 i konsultacje z nauczycielami przedmiotów
26. CZ  *Otwarte spotkanie warsztatowe „(Nie)zwykłe Triduum Paschalne”, godz. 15.30 gabinet katechetyczny (odp. ks. J. Inglot)
27. PT *Finał Konkursu Wiedzy o Austrii „Ö Jak Austria” dla szkół podstawowych (odp. J. Kostrubies, P. Sołodyna)
27. PT *Wyjście do laboratorium – klasa 2b
28. SB „Wiosenne porządki z L’Arche” – pomoc w sprzątaniu terenu wokół siedziby Fundacji z podopiecznymi (odp. P. Sołodyna)

KWIECIEŃ 2026

    WYDARZENIE SZKOLNE
1. ŚR Życzenia świąteczne  godz. 11.30  spotkanie w auli szkolnej lekcje 1-4 według planu (odp. s. J. Żuk)
1. ŚR * Wystawienie ocen proponowanych rocznych dla klas czwartych
2-7. CZ-WT PRZERWA ŚWIĄTECZNA
8. ŚR  *Wyjście  klasy 3b i 3c do Muzeum Iluzji na 6 i 7 lekcji (odp. J. Gruszczyńska, s. A. Zbijewska)
8. ŚR * 2a wyjście do Piastowskiej Pieczęci  godz. 13.50 (odp. M. Molczyk)
9. CZ * Wyjście do Piastowskiej Pieczęci  o godz. 10.50 – 2c (odp. M. Molczyk)
10. PT *Spotkanie z maturzystami dotyczące procedur maturalnych, aula, godz. 8.00 (odp. s. K. Niemiec)
10. PT * REKRUTACJA DO LICEUM Spotkanie on-line rodziców kandydatów do liceum z Dyrektorem Szkoły s. K. Niemiec godz. 18:00
10. PT * Wyjście do laboratorium – klasa 1b
10. PT * Warsztat poprowadzony przez wykładowców z Wydziału Psychologii dla uczniów z klas psychologicznych  (odp. M. Szczepkowska)
11. SB * ROZPOCZĘCIE REKRUTACJI DO LICEUM
13. PN *Imieniny wychowawcy klasy 2a  p. M. Kurkowskiej – 1 i 2 lekcja, godz. 8.00 Msza św.
13. PN *Zakończenie klasyfikacji 4abc – wystawienie ocen rocznych
15. ŚR *Imieniny wychowawcy klasy 4b – p. P. Sołodyny – 1 i 2 lekcja, godz. 8.00 Msza św.
15. ŚR  *IV spotkanie z cyklu „Już wiem kim zostanę” z Michałem Prusem, aktorem, coachem edukacyjnym godz. 11.00, M. Prus – (odp. P. Sołodyna, J. Kostrubies)
16. CZ *Wyjazd na Fakultet Astronomiczny do Białkowa  3c (odp. s. A. Zbijewska, s. F. Perczak)
17. PT * Spotkania z muzyką symfoniczną, g. 9.30
18. SB  *Dzień otwarty w Liceum – od godz. 10.00 (zespół ds. Promocji, zespoły tematyczne i SU)
20. PN * Konferencja RP – klasyfikacja kl. IV abc i procedury maturalne, 14.40 gabinet j. polski 2
23. CZ  *Pożegnanie maturzystek w internacie (odp. wychowawczynie internatu)
24. PT  * Zakończenie roku szkolnego dla klas IV ABC / Msza Święta w Kościele Uniwersyteckim, godz. 8.30 / spotkanie w sali gimnastycznej (pożegnanie maturzystów – odp. kl. IIIABCD z wychowawcami)
28. WT  *Imieniny wychowawcy klasy 3d p. R. Ruszczaka – kl. III D – 2,3 lekcja,  godz. 8.55 Msza św.
29. ŚR  *Imieniny wychowawcy klasy 2c – p. A. Kusztal – kl. II C – 1,2 lekcja,  godz. 8.00 Msza św.

MAJ 2026

1. PT *Dzień ustawowo wolny od pracy
4. PN *Egzamin maturalny: język polski, poziom podstawowy (dzień wolny z dni dyrektorskich)
5. WT *Egzamin maturalny: matematyka, poziom podstawowy (dzień wolny z dni dyrektorskich)
6. ŚR *Egzamin maturalny: język obcy, poziom podstawowy  (dzień wolny z dni dyrektorskich)
8. PT *Wyjście do laboratorium – klasa 3b (odp. M. Wróblewska)
8-10. PT-ND *Rekolekcje dla nauczycieli w Bardzie Śląskim
13. ŚR *Imieniny wychowawcy klasy – M. Molczyk – kl. 1a, 1-2. lekcja
13. ŚR *Konsultacje z nauczycielami przedmiotów godz. 17.30 (po wcześniejszym umówieniu)
13. ŚR Architektura – wykład dr. arch. Romana Rutkowskiego z Wydziału Architektury PWr., dotyczący zieleni w mieście – godz. 13:50 (odp. E. Orłowicz-El Mansour)
14. CZ * Projekt ”Krew od serca. Pomagamy zrozumieć” – wizyta kl. 3b w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego (odp. P. Sołodyna, J. Gruszczyńska)
15. PT  *Wyjazd do Białkowa kl. 3c (odp. s.A. Zbijewska, s. F. Perczak)
15. PT  *Wyjazd do Poznania na Bieg Urszulański – odp. M. Kurkowska i A. Ciesielska
22. PT *Apel – 100. rocznica urodzin gen. Tadeusza Rozwadowskiego – odp. M. Molczyk
22. PT *Konferencja RP, godz. 13.50, gabinet katechetyczny
22. PT *Wyjście do laboratorium – klasa 1b (odp. M. Wróblewska)
23. SB  *Święcenia kapłańskie dk. Kacpra Dawca (absolwenta liceum 2020) – katedra wrocławska, godz. 10.00
25. PN *Imieniny wychowawcy klasy – J. Gruszczyńska – kl. 3b, 1-2. lekcja
26. WT *Wyjście do laboratorium – klasa 1b (odp. M. Wróblewska)
27. ŚR *Imieniny wychowawcy klasy – J. Dobiech – kl. 2b, (2-3 lekcja)
27. ŚR *Obóz wędrowny dla maturzystów (odp. ks. J. Inglot)
28. CZ II Drzwi Otwarte – TOUR de SCHOOL (odp. zespół ds. promocji szkoły)
29. PT *Spotkanie wychowawców – godz.13.50
30. SB *Wędrówka szlakiem św. Jakuba: Domaszków-Międzygórze-Bystrzyca Kłodzka (odp. P. Sołodyna)
30. SB *Półmetek kl. 2 ABC, odp. wychowawcy klas trzecich

CZERWIEC 2026

3. ŚR  *Wystawienie proponowanych ocen rocznych oraz przekazanie przez LIBRUS informacji o zagrożeniu oceną niedostateczną z przedmiotu, o zagrożeniu nieklasyfikowaniem (odp. nauczyciele) i o zagrożeniu oceną naganną z zachowania (odp. wychowawcy)
4. CZ Dzień ustawowo wolny od pracy Boże Ciało
5. PT *Dzień wolny z dni dyrektorskich
6. SB *Wyjazd na Lednicę (odp. M. Kurkowska, s. J. Żuk , s. A. Kalecińska)
8. PN *Imieniny wychowawcy klasy III C – 1, 2 lekcja (odp. s. A. Zbijewska)
8. PN *”Już wiem, kim zostanę” Dobry Lifestyle – godz. 11.00 (odp. P. Sołodyna, J. Kostrubies)
9. WT * Wyjście do RCKiK na donację (odp. P. Sołodyna, J. Sekuła)
10. ŚR *Imieniny wychowawcy klasy IC – 1, 2 lekcja (odp. p. T. Musialik)
10. ŚR * Warsztaty z  pierwszej pomocy – klasa 2b – 2,3,4 lekcja (odp. P. Sołodyna)
10. ŚR *„Wielka Prelekcja o Honorowym Oddawaniu Krwi”  w Narodowym Forum Muzyki – wyjście dla zespołu promującego krwiodawstwo (godz. 11:40) (odp. P. Sołodyna)
11. CZ *Imieniny wychowawcy klasy klasy III A – 1, 2 lekcja (odp. P. Skowroński)
11. CZ *Wyjazd do OEA w Białkowie kl. 3C (s. A. Zbijewska i s. F. Perczak)
11. CZ *Ostateczny termin złożenia u wychowawcy internatu podań o miejsce w internacie na przyszły rok szkolny wraz z wpisowym
12. PT *Msza św. prymicyjna ks. Kacpra Dawca – godz. 12.00 (kościół szkolny)
12. PT *Ogólnopolska Kampania Społeczna „Twoja krew, moje życie” – gala podsumowująca kampanię w Warszawie (odp. Sołodyna)
13. SB *Festyn Urszulański – godz. 12.00 – 16.00
13-21 SB-ND *Wyjazd na wycieczkę do Włoch – godz. 17.00
15. PN * Zakończenie klasyfikacji rocznej
16. WT *Imieniny wychowawcy klasy IB – 1, 2 lekcja  (odp s. A. Kalecińska)
17-19. ŚR-PT *Wycieczki szkolne
20-25. SB-CZ *Letnia Szkoła Matematyki (odp. ks. J. Inglot)
22. PN * Dzień sportu – godz. 8.30-12.00 (odp. nauczyciele WF)
22. PN *Spotkanie z Renatą Gut, podsumowujące Test Gallupa – godz. 8.00 (aula szkolna)
22. PN *Konferencja klasyfikacyjna RP, godz. 12.30  gabinet katechetyczny
23. WT *Dzień języków obcych – odp. SU
23. WT *Matura próbna kl. III A, IIIC – j. polski p.
23. WT *Dzień dla wychowawców na przygotowanie świadectw i arkuszy
24. ŚR *Matura próbna kl. III A, j. polski r.
24. ŚR * Wyjście do Miasteczka Młodych na AWF (kl. 1a, 2a) (odp. M.  Kurkowska, A. Ciesielska)
25. CZ *Konferencja plenarna RP, godz. 12.00 gabinet katechetyczny
25. CZ *Pożegnanie w internacie – odp. wychowawczynie internatu
26. PT *Uroczystość zakończenia roku szkolnego godz. 9.00 – Msza św. w Kościele Uniwersyteckim:

spotkanie w sali gimnastycznej / – spotkania z wychowawcami w klasach

LATO 2025

    WYDARZENIE SZKOLNE
25. PN *Egzamin poprawkowy z matematyki i fizyki – godz. 9.00 (p. P. Zapiór, p. E. Suszek, ks. J. Inglot, s. K. Perczak, s. D. Zbijewska – gab. j. polski 2 )
26. WT *Egzamin poprawkowy z chemii godz. 9.00 – (p. M. Wróblewska, J. Leszczyńska – Kazuro) – gab. językowy 211
26. WT *Spotkanie wychowawców klas, godz. 10.00, gab. 211
27. ŚR *Konferencja plenarna RP, godz. 9.00 , gabinet katechetyczny
28. CZ *Test poziomujący z j. angielskiego dla kl. I, godz. 9.00 (odp. wszyscy nauczyciele j. angielskiego)

 

28. CZ *Integracja dla klas pierwszych: *Spotkania w klasach z wychowawcami i oprowadzanie po szkole – 9.45 – 12.00
28. CZ *Spotkanie dla uczennic klas 1 z krawcową – miara na mundurki, godz. 12.00
28. CZ *Możliwość zakupu mundurków codziennych, od godz. 11.00 (A. Pyza, J. Leszczyńska – Kazuro, p. W. Milewska, s. K. Perczak)
28. CZ *Spotkanie dla pracowników administracji i obsługi, godz. 13.30
29. PT *Konferencja samokształceniowa, godz. 9.00, gabinet  katechetyczny
31. NDZ *Zjazd dziewczyn do internatu od godz. 16.00, spotkanie z Rodzicami o godz. 17.00 sala  302 III p. (odp s. J. Żuk, s. A. Kalecińska)

 

1 września 2025 – Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego

9.00 – Msza Święta w Kościele Uniwersyteckim

10.30 – Spotkanie w auli UWr. Wydziału Prawa i Administracji, a po nim spotkanie z wychowawcami w klasach

UWAGA – do wybranych uczniów klas pierwszych – po spotkaniu w klasach odbędzie się test dla uczniów, którzy nie pisali testu poziomującego z j. angielskiego dn. 28.08