Terminarz

WRZESIEŃ
| DM | DT | WYDARZENIE SZKOLNE |
| 1. | PN | Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 9.00 – Msza Święta w Kościele Uniwersyteckim
10.20 – Spotkanie w auli Uniwersytetu Uwr – Wydział Prawa – Spotkanie z wychowawcami w klasach |
| 5. | PT | *Spotkanie wychowawców, godz. 13.50, gab. Językowy |
| 5. | PT | *Apel – Narodowe Czytanie – twórczość Jana Kochanowskiego, lekcja dla klas I (2 lekcja) (odp. J. Dobiech, J. Gruszczyńska) |
| 6. | SB | *Wędrówka szlakiem św. Jakuba: Skorogoszcz – Brzeg (odp. P. Sołodyna) |
| 10. | ŚR | *Zebranie Rodziców Kl. II,III,IV –
17:30 spotkanie w auli szkolnej 18:00 – rodzice klas IV mają spotkanie w uczelni ws. Testu Gallupa i 18:15 w klasach wychowawcami 18:15 – rodzice klas II i III mają spotkanie w klasach, 18.15 spotkanie w auli dla rodziców kl. I, a następnie z wychowawcami w klasach |
| 12. | PT | *Apel poświęcony pamięci o II wojnie światowej (w związku z rocznicą wybuchu wojny) – Joanna Dobiech |
| 15. | PN | *Wykłady w SWPS – Festiwal Nauki – IIIA 10-10-12.30 – Joanna Dobiech |
| 16. | WT | *Wykłady w SWPS – Festiwal Nauki – IIIA – lub do uzgodnienia – 10-12.30 Joanna Dobiech |
| 16. | WT | *Zebranie Rady Rodziców – godz.18.00 |
| 18. | CZW | *Forum Młodzieży Szkół Katolickich – Częstochowa (odp. A. Kalecińska) |
| 19. | PT | *Konferencja szkoleniowa – godz. 13.50, gab. j. polski – p.M. Bodziony |
| 22. | PN | *Projektwoche – odp. J. Kostrubies |
| 22. | PN | *Dzień Języków Obcych – odp. nauczyciele języków obcych (p. A. Kusztal p. D. Kuźniewska) |
| 23-27. | WT-SOB | *(wieczorem) wyjazd edukacyjny do CERN’u – Szwajcaria (odp. s. Aneta + T. Musialik) |
| 24. | ŚR | *Spotkanie dla uczniów kl. IV ABC dotyczące egzaminu maturalnego,
godz. 8.00, aula (odp. K. Niemiec) |
| 27. | SB | *Spotkanie młodzieży na Ślęży (s. Anna, s. Klara) |
| 30. | WT | *Spotkanie on-line dla rodziców maturzystów dotyczące egzaminu maturalnego, g. 19:00 |
PAŹDZIERNIK 2026
| 1. | ŚR | *Możliwość zorganizowania klasowego wyjścia lub wyjazdu integracyjnego po 3 lekcji – (odp. wychowawcy klas) |
| 3. | PT | *Msza Święta w I piątek – 7.45 – Kościół szkolny |
| 3. | PT | *Spotkania z muzyką symfoniczną, g. 9.30, kl. 3b odp. J. Gruszczyńska |
| 3. | PT | *Spotkanie wychowawców – godz. 13.50 gab. 211 |
| 6. | PN | *Apel – inauguracja programów związanych z olimpiadą Zwolnieni z Teorii – odp. J. Gruszczyńska, odp. M. Molczyk. |
| 6. | PN | *Erasmus Plus WOLONTARIAT – prezentacja działalności charytatywnej szkoły w Centrum Sektor 3 (odp. R. Ruszczak, P. Sołodyna) |
| 8. | ŚR | *Erasmus Plus WOLONTARIAT – przyjęcie zagranicznych gości w szkole (odp. R. Ruszczak, P. Sołodyna) |
| 10. | PT | *Wyjście do laboratorium – klasa 4b (odp. M. Mróblewska) |
| 10. | PT | *Dzień z patronem roku 2025 – spotkania z poezją Marii Pawlikowskiej- Jasnorzewskiej odp. J. Dobiech, J. Gruszczyńska |
| 11. | SB | * „Jesienne porządki” – pomoc w sprzątaniu terenu wokół siedziby Fundacji L’Arche (odp. R. Ruszczak, P. Sołodyna) |
| 13. | PN | *Wykład na SWPS godz. 10- 11.30 – retoryka, kl. IIIA (odp. J. Dobiech) |
| 13-17. | PN | * Erasmus Expert , La Unión, Hiszpania (odp. H. Kastelik) |
| 14. | WT | *Dzień Edukacji Narodowej, (obowiązują mundurki galowe) spotkanie w sali gimnastycznej o godz. 9.00, życzenia i przedstawienie kl. IIIA (odp. P. Skowroński), po spotkaniu kawa i ciasto w pokoju nauczycielskim |
| 16. | CZ | *Czuwanie przed uroczystością św. Urszuli (odp. s. K. Pyza, s. A. Kalecińska), godz. 17.00 |
| 17-19. | PT | *Rekolekcje rodzinne „Zadomowieni w Bogu Święta Puszcza w Olsztynie k. Częstochowy (zapisy odp. s. A. Kalecińska) |
| 18. | SB | *Pielgrzymka do Trzebnicy |
| 21. | WT | *Święto Patronalne Szkoły – św. Urszuli (obowiązują mundurki galowe)
– Msza Święta w Kościele Uniwersyteckim godz. 9.00, życzenia i program artystyczny – poczęstunek w refektarzu zakonnym (nauczyciele, pracownicy, przedstawiciele RR, przedstawicielki wychowanek) |
| 24. | PT | * Wyjście do laboratorium – klasa 2b (odp. M. Mróblewska) |
| 24. | PT | * III Edycja „Już wiem, kim zostanę” – godz. 11:00- 12:30 – spotkanie z psychoterapeutką, Grażyną Kącką (odp. P. Sołodyna, J. Kostrubies) |
| 24. | PT | *Konferencja RP, godz. 13.50 – Wnioski z analizy wyników egzaminu maturalnego, sprawy bieżące |
| 25. | SB | *Spotkanie Absolwentów – Msza święta godz. 12.00 i poczęstunek w salce jadalnej (odp. s. K. Pyza) |
| 31. | PT | *Apel „Czerwone złoto” – promocja honorowego krwiodawstwa – spotkanie z zasłużoną krwiodawczynią Małgorzatą Meder (odp. P. Sołodyna) |
LISTOPAD 2025
| WYDARZENIE SZKOLNE | ||
| 3. | PN | *Imieniny wychowawcy klasy – p. H. Kastelik – kl. III A- 2-3 lekcja, godz. 8.55 Msza święta i świętowanie w klasie |
| 5. | ŚR | *Szkolenie dla pocztów sztandarowych od godz. 9.00 – 12.00 (odp. p. H. Kastelik, p. P. Skowroński, p. P. Zapiór) |
| 7. | PT | *Msza Święta w I piątek – godz. 8.55 (2. lekcja) – kościół szkolny |
| 7. | PT | *Olimpiada z j. niemieckiego – godz. 10.00 – 11.30 (odp. J. Kostrubies) |
| 7. | PT | *Wyjście do laboratorium – klasa 3b (odp. M. Wróblewska) |
| 7. | PT | *Konkurs „NÁBOJ PHYSICS” (3 drużyny, odp. s. Aneta OSU) |
| 10. | PN | *Dzień wolny z dni dyrektorskich |
| 11. | WT | *Dzień ustawowo wolny od pracy „Święto Niepodległości” |
| 12. | ŚR | *Apel z okazji Święta Niepodległości godz. 7.45 i 1 lekcja – debata (odp. zespół patriotyczny) |
| 12. | ŚR | *Olimpiada Języka Łacińskiego (odp. P. Skowroński) |
| 12. | ŚR | *Zebranie Rodziców, godz. 17.00 – Spotkanie z trenerami Archipelagu Skarbów dla rodziców kl. I. i potem spotkania z wychowawcami w klasach dla kl. 1, Godz. 17.30 – spotkania z wychowawcami dla Rodziców kl. II- IV / Godz. 18.00 – indywidualne konsultacje z nauczycielami (na zapisy) |
| 13-14. | CZ-PT | *Forum Szkół Katolickich w Częstochowie |
| 14. | PT | *Spotkanie wychowawców – godz. 13.50 – s. 211 |
| 15. | SB | *Wędrówka szlakiem św. Jakuba: Skokowa – Orzeszków (odp. P. Sołodyna) |
| 17. | PN | *Wyjście do SWPS na wykład w ramach szkoły partnerskiej godz. 10-11.30., klasa IIIA (p. J. Dobiech) |
| 18. | WT | *Dzień z patronem roku 2025 – ks. Józefem Tischnerem. |
| 21. | PT | *Wyjście do laboratorium – klasa 4b |
| 21-23. | PT-NDZ | *Konferencja Pedagogiczna dla Szkół Urszulańskich z Polski (odp. s.K. Niemiec. J. Kostrubies, J. Gruszczyńska) od 19.00 |
| 22. | SOB | *Spotkanie młodzieży w hali AWF od godz. 14.00 – (odp. Ks. J. Inglot) |
| 24. | PN | 24-25.11.* Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża (odp. P. Sołodyna i klasa 4B) |
| 26. | ŚR | *Spotkanie Rady Rodziców- g. 17.30 – gab. Matematyka 2 |
| 28. | PT | *Warsztaty pisania ikon – cz. 1 (odp. J. Kostrubies i s. D. Klich) |
| 29. | SB | *Wycieczka z okazji 220 rocznicy bitwy Trzech Cesarzy pod Austerlitz w 1805 roku – Sławków koło Brna (odp. P.M. Molczyk) |
GRUDZIEŃ 2025
| WYDARZENIE SZKOLNE | ||
| 1. | PN | Fakultet Astronomiczny, OEA w Białkowie, kl. 3C (odp. a. Aneta, s. Franciszka) |
| 2. | WT | *Roraty szkolne g. 7:00 w kościele szkolnym |
| 3. | ŚR | * „Krew od serca. Pomagamy zrozumieć” Wyjście klasy 3b do RCKiK (odp. P. Sołodyna, J. Gruszczyńska) |
| 4. | CZ | *Roraty szkolne g. 7:00 w kościele szkolnym
*Mikołajki dla dzieci nauczycieli i młodszego rodzeństwa uczniów – godz. 16.30 (odp. kl. 2c, A. Kusztal) |
| 5. | PT | *Msza Święta w I piątek – 7.45 – Kościół szkolny |
| 5. | PT | *Wyjście do laboratorium – klasa 2b |
| 5. | PT | *Spotkanie wychowawców – godz. 13.50 – gab. 211 |
| 5. | PT | *Obchody Dnia Wolontariusza z WCRS’em w kinie Nowe Horyzonty. Film „Eleonora wspaniała”. g. 16.45 |
| 5. | PT | *Warsztaty pisania ikon (cz. 2) – (odp. J. Kostrubies, s. D. Klich) |
| 7. | ND | *Dzień skupienia dla nauczycieli, pracowników, rodziców godz. 15:00-18:00 (odp. ks. Jan Inglot, J. Kostrubies) |
| 8. | PN | *Niepokalane Poczęcie NMP |
| 9. | WT | *Roraty szkolne g. 7:00 w kościele szkolnym |
| 9. | WT | *Już wiem kim zostanę. Dobry lifestyle – II wykład – p. prof. Monika Bronkowska – dietetyk (odp. J. Kostrubies, P. Sołodyna) |
| 10. | ŚR | *Mistrzostwa Wrocławia Licealiada – koszykówka (odp. A. Ciesielska) |
| 10. | ŚR | *Warsztaty malowania ceramiki w MaluMika (odp p. P. Zapiór) |
| 11. | CZ | *Roraty szkolne g. 7:00 w kościele szkolnym |
| 12. | PT | *Apel – rocznica wprowadzenia stanu wojennego 13 grudnia 1981 roku (odp. M. Molczyk) |
| 12. | PT | *Spotkania z muzyką symfoniczną, g. 9.30 – kl.3c |
| 13. | SB | * Przylot uczniów z wymiany z La Unión z Hiszpanii g. 12.40 (odp. H. Kastelik) |
| 15. | PN | *Wyjście do RCKiK na oddawanie krwi (ochotnicy z klas 4abc), wyjście po 1. lekcji (odp. P. Sołodyna, J. Sekuła) |
| 16. | WT | *Roraty szkolne g. 7:00 w kościele szkolnym |
| 17. | ŚR | *Wigilia dla nauczycieli i pracowników – godz. 15.30 |
| 18. | CZ | *Roraty szkolne g. 7:00 w kościele szkolnym |
| 18. | CZ | * Koncert edukacyjny – Wśród nocnej ciszy g. 9.00, kl. 1A i 1B |
| 18. | CZ | *Wigilia dla dziewcząt w internacie – godz. 17.00 (odp. s. J. Żuk, s. A. Kalecińska) |
| 19. | PT | *Wystawienie ocen śródrocznych (odp. nauczyciele) |
| 19. | PT | *Życzenia świąteczne i wigilie klasowe (obowiązują galowe mundurki, nie ma w tym dniu lekcji) – 8.30 – wigilie w klasach (odp. wychowawcy) / 11.15 – spotkanie w auli szkolnej (odp. koło teatralne) |
| 27. | SB |
PRZERWA ŚWIĄTECZNA 20 GRUDNIA 2025 – 6 STYCZNIA 2026 |
|
Powrót do szkoły 7 stycznia 2026 r. |
STYCZEŃ 2026
|
WYDARZENIE SZKOLNE |
||
|
1. |
CZ |
*Dzień ustawowo wolny od pracy Nowy Rok |
|
2. |
PT |
|
|
5. |
PN |
*Dzień wolny z dni dyrektorskich |
|
6. |
WT |
*Dzień ustawowo wolny od pracy „Święto Trzech Króli” |
|
8. |
CZ |
*Msza Święta kl. IV ABC przed studniówką – godz. 8.00 Kościół szkolny (odp. wychowawcy z klasami) |
|
9. |
PT |
*Wyjście do laboratorium – klasa 3b |
|
9. |
PT |
*Konferencja RP (klasyfikacyjna), godz. 13.50, gabinet j. polski 2 |
|
10. |
SB |
*Bal studniówkowy |
|
11. |
ND |
*Kolędowanie z rodzicami – Msza św. g. 16:00, spotkanie w kościele, potem w auli szkolnej (odp. kl. 1B s. A. Kalecińska, R. Ruszczak, M. Juźwin) |
|
12. |
PN |
* Matura próbna z j. angielskiego poziom rozszerzony – godz. 11.00 |
|
13. |
WT |
* Matura próbna z fizyki poziom rozszerzony – godz. 9.00 * Matura próbna z j. polskiego poziom rozszerzony – godz. 11.00 |
|
14. |
ŚR |
* Matura próbna z biologii poziom rozszerzony – godz. 9.00 * Matura próbna z historii poziom rozszerzony – godz. 12.00 |
|
15. |
CZ |
* Matura próbna z chemii poziom rozszerzony – godz. 9.00 * Matura próbna z geografii poziom rozszerzony – godz. 12.00 |
|
16. |
PT |
* Matura próbna z matematyki poziom rozszerzony – godz. 9.00 |
|
23. |
PT |
*Wyjście do laboratorium – klasa 4b |
|
23. |
PT |
*Konferencja plenarna RP, godz. 13.50 gabinet j. polski 2 |
|
28. |
ŚR |
*Uroczystość św. Anieli, Imieniny s. Przełożonej i s. Dyrektor, Festiwal Serviam – Msza św. – g. 9.30 (odp. kl. III D, R. Ruszczak, M. Szczepkowska) |
|
30. |
PT |
*Spotkanie wychowawców – godz. 13.50 |
* Projekt naukowy „Krew od serca. Pomagamy zrozumieć” Wizyta w Wojewódzkim
Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Koszarowej – kl. 3b – 3 lekcje (odp. P. Sołodyna, A. Gruszczyńska)
LUTY 2026
|
2 – 14 lutego – ferie zimowe |
||
| 15-21. | * Wyjazd uczniów na wymianę do La Unión (Kartagena) w Hiszpanii. Liceum Maria Segarra (odp. H. Kastelik, D. Kuźniewska) | |
| 17. | WT | *Poczta walentynkowa (odp. SU) |
| 18. | ŚR | *Środa Popielcowa – Msza św. w parafii godz. 9:00 |
| 20. | PT | *Dzień Myśli Braterskiej – apel (odp. P. Skowroński oraz harcerze i skauci) |
| 20. | PT | *Spotkanie wychowawców – godz. 13.50 – gab. 211 |
| 20. | PT | *Droga Krzyżowa godz. 13:45 |
| 24. | WT | *Apel o ks. Józefie Tischnerze – odp. J. Dobiech |
| 24. | WT | * Imieniny wychowawcy klasy 4c, D. Kuźniewskiej, Msza św. godz. 8.00 |
| 25. | ŚR | *Konkurs recytatorski poezji pokolenia Kolumbów (i innej) – J. Gruszczyńska, M. Molczyk. |
| 26. | CZ | *Już wiem, kim zostanę” – godz. 11:00 – spotkanie z Emilem Sozańskim, samorządowcem, we współpracy z RCKiK (odp. P. Sołodyna, J. Kostrubies) |
| 27. | PT | *Apel – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Niezłomnych – odp. M. Molczyk |
| 27. | PT | *Konferencja szkoleniowa RP, godz. 13.50 gabinet katechetyczny |
MARZEC 2026
| 3. | WT | *”Debata krakoska” warsztaty Jacek Pruś (10.00-14.00) Uniwersytet „Ignatianum” |
| 4. | ŚR | *”Debata krakoska” warsztaty Jacek Pruś (10.00-14.00) Uniwersytet „Ignatianum” |
| 5. | CZ | *Finał konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”. (odp. J. Kostrubies) |
| 6. | PT | *Msza św. w I piątek miesiąca – 8.55 – kościół szkolny |
| 7. | SB | *Wyjście do laboratorium – klasa 1b |
| 10. | WT | *Konkurs recytatorski poezji pokolenia Kolumbów (i innej) (odp. J. Gruszczyńska, M. Molczyk) |
| 10. | WT | *Spotkanie z doradcami zawodowymi’ klasy 4 – 2. Lekcja, klasy 3a, 3d – 3. lekcja, klasy 3b, 3c – 4. lekcja. (uczelnia) |
| 10. | WT | *Zebranie Rady Rodziców, godz 17.30 – sala matematyka 2 |
| 13. | PT | *Naboj matematyczny – konkurs CKU Wrocław, 10.00-15.00 (odp. E. Suszek) |
| 13. | PT | *Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę (odp. s. K. Pyza, M. Juźwin) |
| 13. | PT | *Fakultet Astronomiczny w OEA w Białkowie (kl. 3c, s. Aneta Zbijewska i s. Franciszka Perczak) |
| 17-19. | *Wielkopostne rekolekcje szkolne (odp. s. K. Pyza, s. Anna Kalecińska, ks. Jan Inglot) | |
| 17-19. | *Rekolekcje wielkopostne maturzystów w Skrzatuszu (odp. J. Kostrubies, wychowawcy klas IV) | |
| 20. | PT | *Dzień Naukowca – dzień historyka (odp. P. Skowroński, M. Molczyk) |
| 20. | PT | *II Dolnośląski Kongres Nauczycieli Matematyki (Uniwersytet Wrocławski, godz. 9.30 – 15.30) (odp. E. Suszek, P. Zapiór) |
| 20. | PT | *Konferencja samokształceniowa RP, godz. 13.50 gabinet katechetyczny |
| 23. | PN | *Spotkanie z s. Armidą Veglio o św. Anieli Merici |
| 24. | WT | * Lekturownia – 8:30 – 14.00 – Lekcja muzealna i potem spotkanie w NFM – kl. 3a (p. M. Wróblewska, J. Dobiech) |
| 25. | ŚR | * Spotkanie z Rodzicami w auli szkolnej – godz. 17.00 / zebranie Rodziców godz. 17.30 i konsultacje z nauczycielami przedmiotów |
| 26. | CZ | *Otwarte spotkanie warsztatowe „(Nie)zwykłe Triduum Paschalne”, godz. 15.30 gabinet katechetyczny (odp. ks. J. Inglot) |
| 27. | PT | *Finał Konkursu Wiedzy o Austrii „Ö Jak Austria” dla szkół podstawowych (odp. J. Kostrubies, P. Sołodyna) |
| 27. | PT | *Wyjście do laboratorium – klasa 2b |
| 28. | SB | „Wiosenne porządki z L’Arche” – pomoc w sprzątaniu terenu wokół siedziby Fundacji z podopiecznymi (odp. P. Sołodyna) |
KWIECIEŃ 2026
| WYDARZENIE SZKOLNE | ||
| 1. | ŚR | Życzenia świąteczne godz. 11.30 spotkanie w auli szkolnej lekcje 1-4 według planu (odp. s. J. Żuk) |
| 1. | ŚR | * Wystawienie ocen proponowanych rocznych dla klas czwartych |
| 2-7. | CZ-WT | PRZERWA ŚWIĄTECZNA |
| 8. | ŚR | *Wyjście klasy 3b i 3c do Muzeum Iluzji na 6 i 7 lekcji (odp. J. Gruszczyńska, s. A. Zbijewska) |
| 8. | ŚR | * 2a wyjście do Piastowskiej Pieczęci godz. 13.50 (odp. M. Molczyk) |
| 9. | CZ | * Wyjście do Piastowskiej Pieczęci o godz. 10.50 – 2c (odp. M. Molczyk) |
| 10. | PT | *Spotkanie z maturzystami dotyczące procedur maturalnych, aula, godz. 8.00 (odp. s. K. Niemiec) |
| 10. | PT | * REKRUTACJA DO LICEUM Spotkanie on-line rodziców kandydatów do liceum z Dyrektorem Szkoły s. K. Niemiec godz. 18:00 |
| 10. | PT | * Wyjście do laboratorium – klasa 1b |
| 10. | PT | * Warsztat poprowadzony przez wykładowców z Wydziału Psychologii dla uczniów z klas psychologicznych (odp. M. Szczepkowska) |
| 11. | SB | * ROZPOCZĘCIE REKRUTACJI DO LICEUM |
| 13. | PN | *Imieniny wychowawcy klasy 2a p. M. Kurkowskiej – 1 i 2 lekcja, godz. 8.00 Msza św. |
| 13. | PN | *Zakończenie klasyfikacji 4abc – wystawienie ocen rocznych |
| 15. | ŚR | *Imieniny wychowawcy klasy 4b – p. P. Sołodyny – 1 i 2 lekcja, godz. 8.00 Msza św. |
| 15. | ŚR | *IV spotkanie z cyklu „Już wiem kim zostanę” z Michałem Prusem, aktorem, coachem edukacyjnym godz. 11.00, M. Prus – (odp. P. Sołodyna, J. Kostrubies) |
| 16. | CZ | *Wyjazd na Fakultet Astronomiczny do Białkowa 3c (odp. s. A. Zbijewska, s. F. Perczak) |
| 17. | PT | * Spotkania z muzyką symfoniczną, g. 9.30 |
| 18. | SB | *Dzień otwarty w Liceum – od godz. 10.00 (zespół ds. Promocji, zespoły tematyczne i SU) |
| 20. | PN | * Konferencja RP – klasyfikacja kl. IV abc i procedury maturalne, 14.40 gabinet j. polski 2 |
| 23. | CZ | *Pożegnanie maturzystek w internacie (odp. wychowawczynie internatu) |
| 24. | PT | * Zakończenie roku szkolnego dla klas IV ABC / Msza Święta w Kościele Uniwersyteckim, godz. 8.30 / spotkanie w sali gimnastycznej (pożegnanie maturzystów – odp. kl. IIIABCD z wychowawcami) |
| 28. | WT | *Imieniny wychowawcy klasy 3d p. R. Ruszczaka – kl. III D – 2,3 lekcja, godz. 8.55 Msza św. |
| 29. | ŚR | *Imieniny wychowawcy klasy 2c – p. A. Kusztal – kl. II C – 1,2 lekcja, godz. 8.00 Msza św. |
MAJ 2026
| 1. | PT | *Dzień ustawowo wolny od pracy |
| 4. | PN | *Egzamin maturalny: język polski, poziom podstawowy (dzień wolny z dni dyrektorskich) |
| 5. | WT | *Egzamin maturalny: matematyka, poziom podstawowy (dzień wolny z dni dyrektorskich) |
| 6. | ŚR | *Egzamin maturalny: język obcy, poziom podstawowy (dzień wolny z dni dyrektorskich) |
| 8. | PT | *Wyjście do laboratorium – klasa 3b (odp. M. Wróblewska) |
| 8-10. | PT-ND | *Rekolekcje dla nauczycieli w Bardzie Śląskim |
| 13. | ŚR | *Imieniny wychowawcy klasy – M. Molczyk – kl. 1a, 1-2. lekcja |
| 13. | ŚR | *Konsultacje z nauczycielami przedmiotów godz. 17.30 (po wcześniejszym umówieniu) |
| 13. | ŚR | Architektura – wykład dr. arch. Romana Rutkowskiego z Wydziału Architektury PWr., dotyczący zieleni w mieście – godz. 13:50 (odp. E. Orłowicz-El Mansour) |
| 14. | CZ | * Projekt ”Krew od serca. Pomagamy zrozumieć” – wizyta kl. 3b w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego (odp. P. Sołodyna, J. Gruszczyńska) |
| 15. | PT | *Wyjazd do Białkowa kl. 3c (odp. s.A. Zbijewska, s. F. Perczak) |
| 15. | PT | *Wyjazd do Poznania na Bieg Urszulański – odp. M. Kurkowska i A. Ciesielska |
| 22. | PT | *Apel – 100. rocznica urodzin gen. Tadeusza Rozwadowskiego – odp. M. Molczyk |
| 22. | PT | *Konferencja RP, godz. 13.50, gabinet katechetyczny |
| 22. | PT | *Wyjście do laboratorium – klasa 1b (odp. M. Wróblewska) |
| 23. | SB | *Święcenia kapłańskie dk. Kacpra Dawca (absolwenta liceum 2020) – katedra wrocławska, godz. 10.00 |
| 25. | PN | *Imieniny wychowawcy klasy – J. Gruszczyńska – kl. 3b, 1-2. lekcja |
| 26. | WT | *Wyjście do laboratorium – klasa 1b (odp. M. Wróblewska) |
| 27. | ŚR | *Imieniny wychowawcy klasy – J. Dobiech – kl. 2b, (2-3 lekcja) |
| 27. | ŚR | *Obóz wędrowny dla maturzystów (odp. ks. J. Inglot) |
| 28. | CZ | II Drzwi Otwarte – TOUR de SCHOOL (odp. zespół ds. promocji szkoły) |
| 29. | PT | *Spotkanie wychowawców – godz.13.50 |
| 30. | SB | *Wędrówka szlakiem św. Jakuba: Domaszków-Międzygórze-Bystrzyca Kłodzka (odp. P. Sołodyna) |
| 30. | SB | *Półmetek kl. 2 ABC, odp. wychowawcy klas trzecich |
CZERWIEC 2026
| 3. | ŚR | *Wystawienie proponowanych ocen rocznych oraz przekazanie przez LIBRUS informacji o zagrożeniu oceną niedostateczną z przedmiotu, o zagrożeniu nieklasyfikowaniem (odp. nauczyciele) i o zagrożeniu oceną naganną z zachowania (odp. wychowawcy) |
| 4. | CZ | * Dzień ustawowo wolny od pracy Boże Ciało |
| 5. | PT | *Dzień wolny z dni dyrektorskich |
| 6. | SB | *Wyjazd na Lednicę (odp. M. Kurkowska, s. J. Żuk , s. A. Kalecińska) |
| 8. | PN | *Imieniny wychowawcy klasy III C – 1, 2 lekcja (odp. s. A. Zbijewska) |
| 8. | PN | *”Już wiem, kim zostanę” Dobry Lifestyle – godz. 11.00 (odp. P. Sołodyna, J. Kostrubies) |
| 9. | WT | * Wyjście do RCKiK na donację (odp. P. Sołodyna, J. Sekuła) |
| 10. | ŚR | *Imieniny wychowawcy klasy IC – 1, 2 lekcja (odp. p. T. Musialik) |
| 10. | ŚR | * Warsztaty z pierwszej pomocy – klasa 2b – 2,3,4 lekcja (odp. P. Sołodyna) |
| 10. | ŚR | *„Wielka Prelekcja o Honorowym Oddawaniu Krwi” w Narodowym Forum Muzyki – wyjście dla zespołu promującego krwiodawstwo (godz. 11:40) (odp. P. Sołodyna) |
| 11. | CZ | *Imieniny wychowawcy klasy klasy III A – 1, 2 lekcja (odp. P. Skowroński) |
| 11. | CZ | *Wyjazd do OEA w Białkowie kl. 3C (s. A. Zbijewska i s. F. Perczak) |
| 11. | CZ | *Ostateczny termin złożenia u wychowawcy internatu podań o miejsce w internacie na przyszły rok szkolny wraz z wpisowym |
| 12. | PT | *Msza św. prymicyjna ks. Kacpra Dawca – godz. 12.00 (kościół szkolny) |
| 12. | PT | *Ogólnopolska Kampania Społeczna „Twoja krew, moje życie” – gala podsumowująca kampanię w Warszawie (odp. Sołodyna) |
| 13. | SB | *Festyn Urszulański – godz. 12.00 – 16.00 |
| 13-21 | SB-ND | *Wyjazd na wycieczkę do Włoch – godz. 17.00 |
| 15. | PN | * Zakończenie klasyfikacji rocznej |
| 16. | WT | *Imieniny wychowawcy klasy IB – 1, 2 lekcja (odp s. A. Kalecińska) |
| 17-19. | ŚR-PT | *Wycieczki szkolne |
| 20-25. | SB-CZ | *Letnia Szkoła Matematyki (odp. ks. J. Inglot) |
| 22. | PN | * Dzień sportu – godz. 8.30-12.00 (odp. nauczyciele WF) |
| 22. | PN | *Spotkanie z Renatą Gut, podsumowujące Test Gallupa – godz. 8.00 (aula szkolna) |
| 22. | PN | *Konferencja klasyfikacyjna RP, godz. 12.30 gabinet katechetyczny |
| 23. | WT | *Dzień języków obcych – odp. SU |
| 23. | WT | *Matura próbna kl. III A, IIIC – j. polski p. |
| 23. | WT | *Dzień dla wychowawców na przygotowanie świadectw i arkuszy |
| 24. | ŚR | *Matura próbna kl. III A, j. polski r. |
| 24. | ŚR | * Wyjście do Miasteczka Młodych na AWF (kl. 1a, 2a) (odp. M. Kurkowska, A. Ciesielska) |
| 25. | CZ | *Konferencja plenarna RP, godz. 12.00 gabinet katechetyczny |
| 25. | CZ | *Pożegnanie w internacie – odp. wychowawczynie internatu |
| 26. | PT | *Uroczystość zakończenia roku szkolnego godz. 9.00 – Msza św. w Kościele Uniwersyteckim:
spotkanie w sali gimnastycznej / – spotkania z wychowawcami w klasach |
LATO 2025
| WYDARZENIE SZKOLNE | ||
| 25. | PN | *Egzamin poprawkowy z matematyki i fizyki – godz. 9.00 (p. P. Zapiór, p. E. Suszek, ks. J. Inglot, s. K. Perczak, s. D. Zbijewska – gab. j. polski 2 ) |
| 26. | WT | *Egzamin poprawkowy z chemii godz. 9.00 – (p. M. Wróblewska, J. Leszczyńska – Kazuro) – gab. językowy 211 |
| 26. | WT | *Spotkanie wychowawców klas, godz. 10.00, gab. 211 |
| 27. | ŚR | *Konferencja plenarna RP, godz. 9.00 , gabinet katechetyczny |
| 28. | CZ | *Test poziomujący z j. angielskiego dla kl. I, godz. 9.00 (odp. wszyscy nauczyciele j. angielskiego)
|
| 28. | CZ | *Integracja dla klas pierwszych: *Spotkania w klasach z wychowawcami i oprowadzanie po szkole – 9.45 – 12.00 |
| 28. | CZ | *Spotkanie dla uczennic klas 1 z krawcową – miara na mundurki, godz. 12.00 |
| 28. | CZ | *Możliwość zakupu mundurków codziennych, od godz. 11.00 (A. Pyza, J. Leszczyńska – Kazuro, p. W. Milewska, s. K. Perczak) |
| 28. | CZ | *Spotkanie dla pracowników administracji i obsługi, godz. 13.30 |
| 29. | PT | *Konferencja samokształceniowa, godz. 9.00, gabinet katechetyczny |
| 31. | NDZ | *Zjazd dziewczyn do internatu od godz. 16.00, spotkanie z Rodzicami o godz. 17.00 sala 302 III p. (odp s. J. Żuk, s. A. Kalecińska) |
1 września 2025 – Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego
9.00 – Msza Święta w Kościele Uniwersyteckim
10.30 – Spotkanie w auli UWr. Wydziału Prawa i Administracji, a po nim spotkanie z wychowawcami w klasach
UWAGA – do wybranych uczniów klas pierwszych – po spotkaniu w klasach odbędzie się test dla uczniów, którzy nie pisali testu poziomującego z j. angielskiego dn. 28.08










