Nauczyciele
Grono Pedagogiczne 2023-2024
(od lewej) Paulina Zapiór, Marek Pustowaruk, Dorota Kuźniewska, Marta Szczepkowska, Joanna Gruszczyńska, Magdalena Kurkowska, s. Katarzyna Niemiec (dyrektor szkoły), Ewa Herman, Dorota Olejniczak, Aleksandra Ciesielska, Ewa Suszek, Maciej Molczyk, Wanda Milewska, s. Elżbieta Peplińska, p. Krzysztof Hejmej, Jadwiga Leszczyńska-Kazuro, Małgorzata Wróblewska, Tomasz Musialik, s. Aneta Zbijewska, Piotr Skowroński, Jarosław Sekuła, s. Kinga Klepek (przełożona klasztoru), Justyna Kostrubies, s. Klara Pyza, s. Agnieszka Świętoń, s. Franciszka Perczak, s. Paulina Musioł, Robert Ruszczak i Piotr Sołodyna.
(u dołu) Hubert Kastelik i Joanna Dobiech.
dr Joanna Dobiech
współpracuje z WCDN
mgr Joanna Gruszczyńska
pedagog specjalny
wychowawczyni klasy 1b
dr Marek Pustowaruk
mgr Piotr Sołodyna wychowawca klasy 2b administrator szkolnej strony internetowej opiekun szkolnych mediów społecznościowych koordynator zespołu ds. promocji i wizerunku szkoły koordynator ds. Ursuline Global Education mgr Joanna Kwiatkowska mgr Dorota Kuźniewska koordynator programu Erasmus+ wychowawczyni klasy 2c mgr Jarosław Sekuła
dr Justyna Kostrubies
wychowawca klasy 4c Liceum
wicedyrektor szkoły
mgr Wanda Milewska
mgr Piotr Skowroński
wychowawca klasy 1a Liceum
odpowiada za poczet sztandarowy
dr Hubert Kastelik
wychowawca klasy 2a Liceum
dr Tomasz Brzozowski
mgr s. Aneta Zbijewska
wychowawczyni klasy 1c Liceum
mgr s. Franciszka Perczak
wychowawczyni klasy 3c
mgr Ewa Suszek
dr Dorota Smolis
mgr Paulina Zapiór
mgr Małgorzata Wróblewska
wychowawczyni klasy 4b
współpracuje z Filharmonią Wrocławską
mgr Jadwiga Leszczyńska-Kazuro
wychowawczyni klasy 3b
mgr Tomasz Musialik
mgr Joanna Kwiatkowska
mgr Piotr Skowroński
wychowawca klasy 1a Liceum
odpowiada za poczet sztandarowy
mgr Dorota Olejniczak
mgr Maciej Molczyk
dr Hubert Kastelik
wychowawca klasy 1a Liceum
dr Hubert Kastelik
wychowawca klasy 2a Liceum
mgr s. Aneta Zbijewska
wychowawczyni klasy 1c
dr Krzysztof Hejmej
mgr s. Franciszka Perczak
wychowawczyni klasy 3c
dr Tomasz Brzozowski
mgr Tomasz Herman
koordynator ds. BHP
mgr Tomasz Herman
koordynator ds. BHP
mgr Ewa Herman
mgr Magdalena Kurkowska
mgr Aleksandra Ciesielska
mgr Robert Ruszczak
wychowawca klasy 1d
zespół wokalno – instrumentalny
audycje w Radio Rodzina
mgr s. Klara Pyza OSU
wychowawczyni w internacie
mgr s. Paulina Musiał OSU
wychowawczyni w internacie
wychowawczyni klasy 3a Liceum
mgr s. Agnieszka Świętoń
wychowawczyni w internacie
wychowawczyni klasy 3a Liceum
opiekun Samorządu Uczniowskiego
dr Justyna Kostrubies
wychowawca klasy 4c Liceum
s. mgr Klara Pyza
s. mgr Paulina Musioł
s. mgr Agnieszka Świętoń
s. mgr Kinga Klepek