W ubiegłą sobotę mieliśmy radość gościć w murach naszej szkoły bardzo dużą grupę młodzieży, ósmoklasistów, i ich rodziców, którzy przyszli do naszej szkoły na Drzwi Otwarte. Ponad 160 osób zostało oprowadzonych po budynku przez naszych wspaniałych uczniów, którzy opowiedzieli o życiu w naszym liceum, po drodze odwiedzając stanowiska przygotowane przez nauczycieli.

Po raz drugi przyjęliśmy konwencję spotkania o kameralnym charakterze – spodobało nam się w roku ubiegłym, że możemy poświęcić kandydatom do liceum dużo czasu i pokazać przede wszystkim naszych uczniów (innymi słowy: pochwalić się nimi!), bo ludzie są naszym najważniejszym kapitałem!

Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania – wciąż odzywają się telefony za zapytaniem, czy powtórzymy taki event. Teraz już możemy obiecać, czy zaplanujemy spotkanie z osobami, które chciałyby zobaczyć naszą szkołę po maturach, pod koniec maja, ale na szczegóły musimy poczekać jeszcze kilka dni. Cierpliwości!

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację naszego wydarzenia – nauczycielom oraz wspaniałej naszej młodzieży!