Jak być genialnym uczniem i nie zwariować? To jest dobre pytanie! Znamy dwóch takich i chcemy ich o to zapytać osobiście, w obecności tysięcy słuchaczy!

Jutro, w naszej ostatniej w tym sezonie autorskiej audycji w Radio Rodzina będziemy gościć w studio naszych wybitnych uczniów, którzy będą ubiegać się o stypendium Prezesa Rady Ministrów – Dawida Mazura (2e Liceum), który wypracował średnią 5,92 i Kubę Hanzla (1b Liceum), który ukończył rok z wynikiem 5,80. Zapytamy ich o tajemnicę ich sukcesu – jak się uczyć, żeby mieć dobre oceny? Czy wystarczą wrodzone zdolności, inteligencja, czy trzeba mieć plan, samozaparcie, być wybitnie zorganizowanym? Jak się relaksują? Czy jest czas na hobby? Czy nauka może być pasją?

Włączcie jutro Radio Rodzina o godz. 20:00 i bądźcie z nami! Będzie też świetna muzyka, a swoje ulubione beaty zaprezentuje Michał Skrzypczyński. z klasy 2e.