Mamy świetne wieści! W naszym liceum organizujemy cykl spotkań z pracownikami akademickimi wrocławskich uczelni pt. „Już wiem, kim zostanę!”. Zapraszamy naszych uczniów oraz uczniów szkół podstawowych, aby posłuchać ciekawych rozmów z autorytetami świata nauki. To będzie doskonała okazja do przyjrzenia się specyfice zawodów, które przyszłości być może wielu młodych ludzi będzie rozważać podejmując życiowe wybory. Zaprosimy cenionych nauczycieli akademickich oraz praktyków z różnych dziedzin: prawa, historii, chemii, medycyny, językoznawstwa itd. Mamy nadzieję, że ciekawe wystąpienia.  ZAPRASZAMY!

STRONA INTERNETOWA PROJEKTU

Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę, 26 października, o godz. 13:00. Wykład inaugurujący cykl spotkań wygłosi prof. dr hab. Jan Miodek. Będziemy gościć uczniów 13 szkół, które przybędą, aby uczestniczyć w spotkaniu z tym legendarnym akademikiem.