Festiwal Serviam jest uroczystością, której centralną postacią jest św. Aniela Merici, założycielka Towarzystwa św. Urszuli. Na tydzień przed tym wydarzeniem wszyscy uczniowie w szkole pisali quiz z wiedzy na temat życia tej ważnej dla nas świętej. Po sprawdzeniu i podsumowaniu testów przez Samorząd Uczniowski otrzymaliśmy zwycięzców, których ogłoszono podczas Festiwalu.

I miejsce – 1b Liceum – 15,79/20 pkt
II miejsce – 2a Liceum – 14,47/20 pkt
III miejsce – 1a Liceum – 13,32/20 pkt

Nagrodą dla uczniów zwycięskiej klasy są trzy dni bez pytania (tzw. „szczęśliwe numerki”) w następujących trzech miesiącach po feriach.

Bezbłędnie test wykonało troje uczniów – wszyscy z klasy 2a Liceum – Alicja Markowska,  Joanna Mazur i Kacper Dawiec.

Pozostałe średnie wyniki klas (na 20 punktów): 3aG – 7; 3bG – 5,59; 1cLO – 13,09; 2bLO – 6,75, 3LO – 5,5.