Zapraszamy na fotorelację z finału Konkursu Przyrodniczego „Wpisani w przyrodę” pt. „Było sobie życie… w wodzie”, który organizujemy dla uczniów szkół podstawowych od siedmiu lat. W ostatnią środę (10 lutego) mieliśmy zaszczyt gościć młodych przyrodników, którzy zakwalifikowali się do rozgrywki finałowej – konkursu praktycznego w laboratorium. Naukowe zawody stały na bardzo wysokim poziomie, ale nagrodę główną z rąk siostry dyrektor, Zuzanny Filipczak, mogła odebrać tylko jedna drużyna, a była nią w tym roku reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Wysokiej, pod opieką pani Aleksandry Marcinek i pani Anny Górskiej. Zwycięzcą konkursu fotograficznego został Igor Zierkiewicz, uczeń SP nr 36 im. Bohaterów Westerplatte we Wrocławiu. Wszystkim laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy!