W ciągu minionych dwóch tygodni kilkanaście osób z naszej szkoły wzięło udział w internetowym wyzwaniu „Korona Muzeów”. Aktywność polegała na wirtualnym odwiedzeniu sześciu znanych europejskich muzeów. Nietypowemu zwiedzaniu towarzyszyły specjalnie przygotowane zadania. Uczniowie za każdym razem musieli również udokumentować swoją „obecność” w muzeum. W ciągu czternastu dni razem odwiedziliśmy: Muzeum Narodowe w Warszawie, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Kaplicę Sykstyńską, londyńską Galerię Narodową, paryski Luwr oraz  British Museum.

W wyzwaniu oprócz naszych uczniów wzięli udział wychowankowie warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. J. Twardowskiego wraz z nauczycielką p. Małgorzatą Zielińską.
Wszystkim Zdobywcom Korony Muzeów serdecznie gratulujemy!
Poniżej przedstawiamy listę Zdobywców z naszej szkoły:
Zofia Antonowicz (2B)
Emilia Fałat (1B)