Wyglądamy przez okno i widzimy, że zima, która do weekendu cieszyła nasze zmysły, powoli odchodzi – pokrywa śniegu coraz cieńsza, a opad przeistaczający się w deszcz odkryje niebawem szarości i brązy ukryte pod bielą śniegu. Wracamy do początków białego szaleństwa i do ferii zimowych, kiedy to nasz Instagram obfitował w Wasze zdjęcia, z pleckiem #urszu, w pięknych okolicznościach przyrody.

Najpopularniejszym zdjęciem wykonanym w styczniu i opublikowanym na naszym profilu  było ujęcie tajemnicze ujęcie z górskiego, zimowego szlaku.

Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na Instagramie, gdzie dzielimy się z Wami obrazami z naszego szkolnego życia. Grupą instagramerów naszej szkoły kieruje p. Piotr Sołodyna.