Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu Szkolnych Kół Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Miasteczku Misyjnym na Ostrwie Tumskim. W programie znalazły się inspirujące spotkania z misjonarzami, warsztaty, wspólna modlitwa oraz liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów. Dla naszych uczniów była to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy o działalności misyjnej Kościoła oraz odkrywania różnych form pomocy drugiemu człowiekowi. Naszej grupie na Ostrwie towarzyszył p. Robert Ruszczak.