Pierwsze spotkanie w programie Erasmus+ za nami!

144

Pierwsze spotkanie online w programie Erasmus+ za nami! 1 grudnia wraz z uczniami z Finlandii, Hiszpanii, Niemiec i Włoch dzieliliśmy się świątecznymi zwyczajami naszych państw, poznawaliśmy słowa związane z obchodami Bożego Narodzenia w różnych językach, a także mieliśmy okazję usłyszeć, jak brzmią składane życzenia po fińsku, hiszpańsku, niemiecku i włosku. Nie zabrakło również czasu na rozmowy o swoich zainteresowaniach i ogólne poznawanie siebie nawzajem! Naszą szkołę reprezentwoali uczniowie: Maria Twarda, Victoria Guściora, Zofia Pająk, Zuzanna Jacyszyn, Michalina Zatorska, Andrzej Frączek, Ewa Stankiewicz, Julian Suarez-Rueda i Bartosz Szymczyk oraz nauczyciele Dorota Kuźniewska i Jarosław Sekuła. Koordynatorem projektu w naszej szkole jest p. Dorota Kuźniewska.