Zbliża się zakończenie roku szkolnego, bardzo specyficznego, o którym będziemy pamiętać przez długie lata. Od marca do czerwca nie uczestniczyliśmy w typowych zajęciach lekcyjnych, nie mieliście okazji spotykać się ze znajomymi, przyjaciółmi, nie widzieliście się z nauczycielami, czy pracownikami szkoły. Stanowimy małą i zgraną społeczność szkolną i bardzo nam tego wszystkiego brakowało. Nie będziecie mieć okazji, aby podziękować za ten rok ciężkiej pracy, ani przyjaciołom, ani nauczycielom, bo nie zobaczymy się już en masse do końca roku szkolnego.

Dziękowanie jest niezwykle ważne, jest dowodem na to że jesteśmy osobami głęboko myślącymi i wrażliwymi, doceniającymi obecność, troskę i wysiłek innych. Dlatego chcielibyśmy zaproponować wam nową dla nas formę podziękowania. Od dzisiaj będziecie mogli składać podziękowania za pomocą platformy Instagram. Wystarczy napisać kilka ciepłych słów, a my je opublikujemy w specjalnej relacji. I będziemy to robić codziennie, aż do następnego weekendu.

Jeśli nie macie profilu na Instagramie, możecie wysłać wasze podziękowanie na poniższy adres mailowy, a my je za Was dodamy do relacji.

info.urszulanki@gmail.com

Możecie składać podziękowania swoim przyjaciołom, całym grupom znajomych, nauczycielom, pracownikom szkoły, komukolwiek chcecie.

Pamiętajmy o tym, że w tym bardzo trudnym dla nas wszystkim roku taki prosty gest może mieć ogromne znaczenie! Zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji. Bądźmy razem!