Dzień przed wigilią, w sobotę, mieliśmy okazję wspomóc wrocławski Caritas w corocznej akcji pomocowej. Wraz z innymi wolontariuszami pomagaliśmy rozdawać paczki świąteczne dla potrzebujących miłosierdzia – bezdomnych i ubogich. Akcja, zorganizowana we współpracy z władzami miasta, przyniosła radość dla wielu potrzebujących.
Spotkanie rozpoczęło się powitaniem zebranych przez ks. arcybiskupa, Józefa Kupnego, który poświęcił dary przygotowane przez Caritas i Urząd Miasta. Grupa naszych uczniów i nauczycieli wsparła inicjatywę pomagając w dystrybucji paczek na trzech stanowiskach.
Akcja charytatywna rozdawania paczek bezdomnym na dzień przed wigilią nie tylko wniosła ciepło świąteczne do serc potrzebujących, ale również zjednoczyła społeczność w duchu solidarności i współczucia.

Dziękujemy mocnej ekipie, która tego dnia reprezentowała naszą szkołę, a tworzyli ją:
Agnieszka Mironiska (2b)
Justyna Wodzicka (2b)