Drodzy Rodzice Liceum!

Rozpoczęły się zapisy do klasy pierwszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek im Jana Pawła II we Wrocławiu na rok szkolny 2022/2023. Zapisywać się można telefonicznie w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.30. Przy zapisie zostaną ustalone spotkania indywidualne dla rodziców z dyrektorem szkoły.
Atutem naszej szkoły jest wychowanie katolickie w stylu systemu prewencyjnego św. Jana Bosko, wysoki poziom nauczania – szkoła sukcesu, nauka i doskonalenie pływania, ciekawe i rozwijające zajęcia dodatkowe: „Chefik”, gry i zabawy matematyczne, „ Mały Pitagoras”, zajęcia z j. angielskiego, szachy, ceramika, zajęcia taneczne, schola, zajęcia korekcyjne, zuchy, zajęcia plastyczne – „Kredkami do nieba”. Język angielski prowadzony jest w małych grupach językowych i od klasy czwartej obowiązują dwa języki nowożytne do wyboru j. niemiecki lub j. włoski. Wiele zajęć dydaktycznych odbywa się poza terenem szkoły w Forum Muzyki, operze, teatrach itp. Organizujemy również, wycieczki, zimowiska i kolonie letnie. Szkoła posiada m.in. certyfikat bezpieczeństwa, certyfikat szkoły przyjaznej rodzinie, certyfikat szkoły dobrze przygotowującej do egzaminów. Zapraszamy.

s. Izabela Gryń – dyrektor szkoły