Spotkanie Ursuline Global Education już za niecałe 2 tygodnie!

141

Niecałe dwa tygodnie dzielą nas od spotkania w ramach projektu Ursuline Global Education, w którym nasz zespół weźmie udział z ponad 50 innymi szkołami urszulańskimi z całego świata. W piątek 15 października o godzinie 13:00 połączymy się ze społecznością urszulańską za pomocą platformy ZOOM, a wydarzenie będzie miało dwie odsłony: w pierwszej części zostaniemy wprowadzeni w tematykę konferencji, a w drugiej, w małych grupach, będziemy rozmawiać o sytuacji młodych ludzi we współczesnym świecie.

W skład naszego zespołu wchodzą: Łukasz Magierowski, Paweł Skrzypczyński, Tosia Wacławowicz, Helena Storta, Julia Jaskóła, Kuba Wojsławski, Zosia Łagoda, Maja Nowosielska i Bartek Szymczyk. Koordynatorem prac zespołu jest p. Piotr Sołodyna.

Nasz zespół został przydzielony w pracy z dwiema szkołami – będziemy konferować z młodymi ludźmi z Academy of Mount St. Ursula z USA i z Colegio Santa Angela de Rezende z Brazylii. To będzie ekscytujące doświadczenie i już nie możemy się doczekać! Więcej informacji wkrótce!