Mieszkanki internatu oraz zaproszeni specjalnie na tę okazję uczniowie szkoły spoza internatu mieli okazję wziąć udział w fascynującym spotkaniu. Gościem specjalnym tego wieczoru był o. Stanisław Ligęza OP, który spędził 30 lat na misjach w Japonii. Słuchacze w audytorium mogli dowiedzieć się, jakie tradycje panują w tym państwie oraz usłyszeć różne ciekawe historie, których doświadczył nasz gość. Podczas tego spotkania była również okazja usłyszeć świadectwo o. Stanisława o tym, jak przeżył ten czas, jakich ludzi poznał oraz jak wygląda życie religijne w Japonii. Wśród zgromadzonych największym zainteresowaniem cieszyła się ceremonia robienia matchy, czyli japońskiej zielonej herbaty. Chętne osoby mogły spróbować tego napoju, jak też zrobić go samemu. Dziękujemy za spotkanie!