Zapraszamy rodziców klas drugich naszego liceum na warsztaty pt. „Samoświadomość rodziców a zdrowe, szczęśliwe i  mądre dziecko.”

Wiemy z doświadczenia tego roku, że uczniowie klasy drugiej liceum mają najbardziej rozbudowany plan lekcji w szkole ponadpodstawowej. Będąc bardzo ambitnymi, młodymi ludźmi są w wyjątkowym czasie przeciążenia nauką. Dlatego zadajemy sobie pytanie:  jak być prawdziwą podporą dla swoich dzieci w tym trudnym czasie? W jaki sposób można tak ułatwić życie, aby znosili trudności wynikające z natłoku nauki?

Chcielibyśmy Państwu zaproponować udział w warsztatach z p. Renatą Gut, doradcą z Instytutu Talentów, pt. Samoświadomość rodziców a zdrowe, szczęśliwe i  mądre dziecko. O czym będą zajęcia? W skrócie:

1. Czym jest SAMOŚWIADOMOŚĆ?
2. JAKIMI paradygmatami kierujemy się w naszym domu?
3. Współczesny model człowieka.
4. Mój mózg, co warto o nim wiedzieć?
5. Paradygmat: każdym zachowaniem człowieka  kieruje jakaś wartość.
6. Czym jest Motywacja wewnętrzna i skąd się bierze?
7. Model ZIELONEJ ŚCIEŻKI.
8. ZDROWE, SZCZĘŚLIWE I MĄDRE DZIECKO, czyli kto?

Adresaci: rodzice klas drugich
Termin: 7 listopada 17:30 (ok 120 minut + kolacja)
Miejsce: nasza szkoła
Koszt: 30 zł od rodziny (zapraszamy oboje rodziców!)

Zapisy do 4 listopada 2023 przez formularz poniżej.