Po  Mszy św. w intencji zmarłych absolwentek, profesorów, pracowników szkoły i siostry urszulanki, w Mauzoleum Piastów Śląskich odbyło się przedstawienie pt. „Kto szuka prawdy, szuka Boga” w wykonaniu uczniów, o życiu Edyty Stein. Inscenizacja została przygotowana we współpracy z p. Justyną Kostrubies z okazji „Tygodnia ze św. Edytą Stein”, a zaproszona na nią została p. Maria Kromp-Kropiowska, dyrektor Domu Edyty Stein. Po przedstawieniu zebrani w tym wyjątkowym miejscu widzowie wysłuchali koncertu muzycznego pt. „Zaduszki muzyczne”, w którego programie w tym roku znalazły się utwory instrumentalne. Tę część wieczoru przygotowali młodzi artyści pod kierunkiem p. Roberta Ruszczaka. Poniżej podajemy repertuar:

Maria Stadniczenko (klasa 1b) – Smutna Pieśń – Piotra Czajkowskiego
Maciej Trójniak (klasa 1b) – Flamenco – William Gillock
Katarzyna Janiczek (klasa 2b) i Rozalia Skoblińska (klasa 2c) – Hallelujah – Leonard Cohen
Hanna Mikos (klasa 2c) – Misirlou – melodia ludowa z basenu Morza Śródziemnego
Mateusz Prędki (klasa 2c) – Autumn Leaves – Joseph Kosma
Teresa Śmidoda (klasa 2a) – Eine kleine Nachtmusik – Wolfgang Amadeusz Mozart.
Stanisław Wójcik (klasa 1c) – Hej strzelcy wraz, Władysława Ludwika Anczyca
Magdalena Głowacka (klasa 3c) – Medytacja z opery „Thais” Massenet