Rozpoczął się nowy rok, powoli wchodzimy w czas rozliczeń podatkowych, w związku z tym pozwalamy sobie raz jeszcze wystosować do Państwa nasz apel o pomoc.

Szanowni nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i przyjaciele szkoły!
Nasze liceum za pośrednictwem Stowarzyszenia Pomocy Szkole „Małopolska” bierze udział w akcji „1,5% dla naszej szkoły”
Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i dziękujemy za okazane zaufanie i wsparcie. Każda złotówka jest pewną formą inwestycji w nasze środowisko.

Jak się za to zabrać? Wystarczy w rubryce „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)” w zeznaniu podatkowym wpisać numer:
KRS 0000052078
będący numerem Stowarzyszenia Pomocy Szkole „ Małopolska” a następnie w rubryce „informacje uzupełniające” wpisać jako cel szczegółowy: Wrocław, Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej  we Wrocławiu.

W razie pytań, prosimy o kontakt naszą księgowość i s. Albertę.
ksiegowosc.urszulanki@gmail.com