W kwietniu 1958 roku wychowanki naszej szkoły odbyły pielgrzymkę na Jasną górę, gdzie przed cudownym obrazem, złożyły ślubowanie jasnogórskie, łącząc się tym z narodem polskim, wezwanym przez Prymasa Tysiąclecia.

Kończąc Rok Jubileuszowy 75-lecia Liceum Urszulańskiego we Wrocławiu dziękujemy Bogu za jego owoce i dziesięciolecia działalności dzieła prowadzonego przez siostry urszulanki. Przed nami kolejne lata i kolejne wyzwania, stąd mamy pragnienie, podobnie jak nasze koleżanki ponad 60 lat temu, zawierzenia naszej przyszłości opiece Maryi.

Zapraszamy naszych uczniów, ich rodziców i rodzeństwo, nauczycieli, pracowników szkoły oraz drogie absolwentki i absolwentów na autokarową pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się w sobotę 5 listopada. W programie wyjazdu zaplanowaliśmy Msze św. przed cudownym obrazem i odnowienie ślubów jasnogórskich, zwiedzanie Jasnej Góry oraz nabożeństwo Drogi Krzyżowej na wałach. Będzie też czas na rozmowy, integrację. Liczymy na wspaniały jesienny dzień, w duchu urszulańskim, w odwiedzinach u naszej Matki.

Koszt wyjazdu to 70 zł (obiad we własnym zakresie). Zapisy przez formularz, do którego  link publikujemy poniżej lub osobiście u p. Piotra Sołodyny. Warunkiem potwierdzenia zapisu jest wpłata pieniędzy, a możemy uczynić to w szkole (jeśli jesteś uczniem lub rodzicem) lub zostawiając pieniądze w kopercie na furcie podpisaną imieniem  i nazwiskiem, z podanym adresem mailowym oraz numerem telefonu. Liczba miejsc jest ograniczona.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zapraszamy! Budujmy relacje i wzmacniajmy nasze urszulańskie środowisko! Spędźmy wspólnie ten czas!