Wspieramy wspaniałe inicjatywy naszych absolwentów! Dzisiaj chcielibyśmy Wam przedstawić przedsięwzięcie, jakiego podejmują się Michał i Paweł Skrzypczyńscy  z przyjaciółmi i prosić w ich imieniu o wsparcie finansowe.

Michał i Paweł wybierają się na rowerową pielgrzymkę do grobu św. Franciszka w Asyżu. Trasa widzie przez Czechy, Austrię i Włochy i liczy 1400 km.

Śmiałkowie chcą ją pokonać w 10 dni, więc wyzwanie to będzie nie lada. Jak czytamy na ich stronie: „Całą czwórką liczymy na to, że przed nami czas oddawania trudów, zachwytu nad pięknem stworzenia, dziękczynienia za życie i wspólnotę kościoła Rowerami szosowymi będziemy przemierzać Czechy, Austrię, Alpy oraz dużą część Włoch wraz z ich wschodnim adriatyckim wybrzeżem, spać w namiotach i poszukiwać w sercach odpowiedzi na wiele pytań. Nasz cel to grób Świętego Franciszka. Cel nieprzypadkowy, gdyż jeden z nas jest franciszkaninem, a wspólną podróż rozpocznie świeżo po kapłańskich święceniach.”

To wspaniałe! Zachęcamy do wsparcia finansowego naszych Przyjaciół!

LINK DO ZBIÓRKI

Podczas pielgrzymki rowerzysći będą na bieżąco dzielić się relacjami z odwiedzonych miejsc. Zachęcamy do śledzenia ich serowsów, na Facebooku – Korban
Instagramie – https://www.instagram.com/korbanpilgrim
oraz Youtube.