W związku z ogłoszonym przez polskich biskupów „Tygodniem wychowania” odbył się apel poświęcony problemowi tzw. „mowy nienawiści”. W formie prezentacji zostały wskazane wybrane tematy związane z tym zagadnieniem. Poetycką ilustracją była recytacja wiersza W. Szymborskiej pt. „Nienawiść”. Wystąpienie, pod kierunkiem p. Joanny Dobiech, przygotowały uczennice 2a i 2c Liceum.
Apel o mowie nienawiści
204
UWYPUKLONE
The AimHigh Magazine#76: If the volunteer fire brigades stop existing…
Co by się stało, gdyby pewnego dnia Ochotnicze Straże Pożarne przestały istnieć? Kto jako pierwszy ruszyłby na pomoc podczas pożaru, wypadku czy lokalnego zagrożenia...


















