Dominika Ochalik (klasa 2c) została laureatkąOgólnopolskiej Olimpiady Olimpus w sesji z matematyki. Nauczycielem matematyki Dominiki jest p. Anna Przybylska. Serdecznie gratulujemy!
Dzięki nauczycielce biologii, p. Annie Szymusiak-Senko, uczniowie klas 1a i 1b mogli doświadczyć namiastki zoo. P. Wiktor Dobek z ZOOteam przyniósł na zajęcia egzotyczne...