Drugie Życie Rzeczy: „Nie wyrzucaj puzzli – wymieńmy się!”

176

Zapraszamy społeczność uczniowską, uczniów i nauczycieli, do wzięcia udziału w akcji „Nie wyrzucaj puzzli – wymieńmy się!”, inicjatywy w ramach międzynarodowego projektu „Drugie życie rzeczy”, który przeprowadzamy przy współudziale SP Sióstr Salezjanek.

Idzie wiosna – warto posprzątać w szafach! Jeśli macie puzzle, których już nie użyjecie, proszę przynieście je nam, a my przygotujemy „targi”, podczas których będziecie mogli przyjść i coś sobie wybrać (za darmo, oczywiście!)
Puzzle zbieramy do 29 marca. Możecie je przynieść do p. Piotra Sołodyny, który jest koordynatorem projektu, Łukasza Magierowskiego (3a) lub Heleny Storty (1a).

Pomagajmy sobie nawzajem, dajmy naszym rzeczom drugie życie i chrońmy naszą planetę!