Cieszymy się, że tak duża liczba gości odwiedziła nas podczas dnia Drzwi Otwartych ostatniej soboty. Około 200 kandydatów i ich rodziców zostało oprowadzonych po budynku naszej szkoły przez uczniów, którzy opowiedzieli o życiu w naszym liceum, po drodze odwiedzając stanowiska przygotowane przez nauczycieli. W tym roku przygotowaliśmy klika takich miejsc, w których kandydaci mogli dowiedzieć się min. o aktywnościach sportowych, charytatywności, lekcjach łaciny, działalności samorządu uczniowskiego, o wyjazdach międzynarodowych, o współpracy z uniwersytetami, itd.

W jak latach poprzednich, oprowadzanie po szkole odbywało się w małych grupach. Mogliśmy przez to poświęcić kandydatom i ich rodzicom dużo czasu i w każdej chwili odpowiedzieć na nurtujące ich pytania.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację naszego wydarzenia – nauczycielom oraz naszej wspaniałej młodzieży!