Wczesna przynosi pierwszą rundę międzyklasowych rozgrywek siatkarskich. Zespoły rozgrywają mecze w systemie każdy-z-każdym na poziomach klas pierwszych, drugich i trzecich. Do wielkiego finału awansują drużyny, które zwyciężyły w swoich kategoriach wiekowych. Jako pierwsze swoje mini turnieje rozegrały klasy czwarte (zwyciężyła klasa 4c), klasy trzecie (zwyciężyła klasa 3c), a mijającym tygodniu klasy drugie. W rozgrywkach, które miały miejsce we środę i czwartek, komplet zwycięstw zanotowała drużyna klasy 2b i zawodnicy tej klasy zameldują się w finale.

Przed nami mecze klasy pierwszych – zapraszamy kibiców do gorącego wspierania swoich zespołów (w środę zagrają klasy 1c – 1d, w czwartek 1a – 1b).