Od marca 2020 roku, w czasie pandemicznej izolacji, nauczanie przeniosło się do internetu. Od początku tego trudnego czasu wiedzieliśmy, że kwestią czasu będzie, kiedy nasza szkolna aktywność, z całym bogactwem, przeniesie się do sfery wirtualnej. I tak się stało. Niedługo potem uczniowie pod kierownictwem p. Piotra Sołodyny, powołali do życia grupę Ofensywnych i postawili sobie za zdanie rozwijać działalność skupioną wokół platform społecznościowych. Spotkania odbywają się  co tydzień na platformie MS Teams. Dotychczas grupa przygotowała i przeprowadziła szereg akcji, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród internautów, takich jak:

• pomoc w nauce dla dzieci szkół podstatwowych
  • impreza pożegnalna dla maturzystów na Facebooku
  • dwa konkursy fotograficzne: „Pokaż, jak ci się upiekło” i „Majówka na domówce”
  • radio internetowe „Radio4U”, oparte na platformie Spotify
  • akcję „Duchowa adopcja maturzysty”
  • akcję „Złóż życzenia maturzyście” na Instagramie

Grupa Ofensywni