Mamy przyjemność poinformować, że w tym roku jesteśmy współgospodarzami uroczystej inauguracji roku szkolnego 2021/2022, które organizujemy dla szkół katolickich Dolnego Śląska wraz z dyrektorami Wydziałów Duszpasterskiego i Katechetycznego. Od dawna zabiegaliśmy o to spotkanie szkół i w końcu udało się je zorganizować!

Ten swoisty dzień wspólnoty będzie miał miejsce 21 września (wtorek) wg. poniższego harmonogramu w kościele p.w. Imienia Jezus, przy pl. Uniwersyteckim 1 oraz w Liceum Ogólnokształcącym Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu przy ul. Nankiera 16.

godz. 10.00 – Msza Św. – Kościół p.w. Imienia Jezus (Kościół Uniwersytecki)
godz. 11.00 – poczęstunek dla uczestników spotkania – LO Sióstr Urszulanek UR
godz. 17.00 – modlitwa uwielbienia prowadzona przez uczniów LO Sióstr Urszulanek (spotkanie modlitewne polecające Bogu bieżący rok szkolny, wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrektorów szkół katolickich (dla chętnych uczniów, rodziców, nauczycieli).