W dniu pierwszego zebrania z rodzicami w naszym liceum (8 września) wystartowała akcja #KOMÓRKOMANIA. Jest to projekt podjęty we współpracy z Fundacją DKMS, w którym nauczyciele i uczniowie razem edukują na temat dawstwa szpiku i krwiotwórczych komórek macierzystych. Podczas spotkania w auli specjalną prezentację przedstawiły rodzicom uczennice klasy 3c Liceum: Marlena Grabowiecka, Sara Rudyszyn, Paulina Ryznar i Tosia Wacławowicz. Następnie w szkolnej „śniadaniówce” rodzice mieli możliwość uzyskania dodatkowych informacji oraz rejestracji w bazie potencjalnych dawców. Dziękujemy wszystkim osobom, które tego dnia zdecydowały się na udział w naszej akcji. Rejestracja w bazie dawców będzie trwać w naszej szkole do końca września. Wszystkie pełnoletnie, zainteresowane osoby (maturzystów, rodziców i pracowników szkoły) zachęcamy do kontaktu z p. Piotrem Skowrońskim, który jest koordynatorem akcji w naszej szkole.