21.4 C
Wrocław
niedziela, 26.05.2019

rekrutacja do liceum

Kończysz właśnie swoją szkołę i szukasz wyjątkowego liceum? Jesteś we właściwym miejscu! Urszulanki to więcej niż szkoła!

Rekrutacja do liceum we Wrocławiu

Rekrutacja do liceumRekrutacja do liceum już niebawem!
Zostało niewiele czasu, aby podjąć decyzję w jakiej szkole będziesz się uczyć przez najbliższe lata. Jako jedno z najlepszych liceów we Wrocławiu, proponujemy najwyższy poziom kształcenia, który jest dostosowany do potrzeb młodego człowieka. Nasze liceum to więcej niż szkoła. Dlatego jesteśmy przekonani, że „Urszulanki” to Twój najlepszy wybór!

Jeśli tu jesteś, oznacza to, że:

  • oczekujesz czegoś więcej od życia,
  • najbliższe lata są dla Ciebie naprawdę ważne,
  • chcesz mieć wpływ na to, w jakiej szkole spędzisz ten fantastyczny i niezapomniany czas,
  • chcesz decydować, kto będzie Cię uczył,
  • chcesz bez najmniejszych problemów zdać MATURĘ.

rekrutacja do liceum

DRODZY UCZNIOWIE

klas III gimnazjum i klas VIII szkół podstawowych – jeśli jesteście zainteresowani nauką w naszym liceum, zapraszamy Was na DZIEŃ OTWARTY w szkole, który jest zaplanowany na 6 kwietnia 2019r. (sobota), na godz. 10:00.

Rekrutacja do liceum rozpoczyna się 6 kwietnia 2019r.

REKRUTACJA DO LICEUM

INTERNAT DLA CIEBIE

Jesteśmy otwarci na ludzi spoza Wrocławia – zapraszamy Was do naszej szkoły! W urszulańskim internacie mamy miejsce dla naszych Licealistek. Gwarantujemy Wam bezpieczeństwo, świetną atmosferę oraz komfortowe warunki do życia i nauki.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Chłopcy, którzy chcieliby chodzić do naszej szkoły, a nie mogą dojeżdżać, mają możliwość starania się o miejsce w bursie prowadzonej przez księży jezuitów we Wrocławiu. Wszelkie informacje na temat bursy można znaleźć na stronie internetowej bursy.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.