Uczestnicy spotkania licealistów szkół urszulańskich zostali dzisiaj wprawieni w ruch już od samego rana. Przywiezieni przez swoich hostów na kręgielnię wzięli w ekscytującej (i jakże integrującej) rozgrywce w kręgle. Po godzinie, nieco podmęczeni, udali się na Karłowice do braci franciszkanów, gdzie czekały na nich przygotowane przekąski (słodkie bułeczki i soki) oraz sprzęt sportowy do różnych, często niezwykłych, dyscyplin sportowych, który został przygotowany przez naszych wuefistów, państwa Herman. Nie mogło, cz oczywiste, obyć się bez tańców (z nieśmiertelną belgijką na czele). Za obiad stanowiły dana z ogniska, a w menu były: pieczone kiełbaski, pieczone gruszki, pieczone ziemniaczki, i wszystko inne, co można było upiec. Po powrocie na pl. Nankiera krótki spacer po Rynku, szybka kolacja no i imprezka, podczas której uczestnicy Insieme oraz uczniowie naszej szkoły (którzy dołączyli na ten punkt programu) bawili się wspaniale, o czym możemy przekonać się na zdjęciach. Ogromen podziękowania dla Kuby Wojsławskiego i Mikołaja Antoniewicza (Antona), którzy tego dnia byli z nami wcielając się w role DJów.
Jutro ostatni dzień Insieme 2022 Sport. Spotykamy sie u Sióstr na Mszy, a potem będzie niespodzianka! Zapraszamy wszystkich!
(fot. M. Trojniak / P. Sołodyna)