Koncert „Zaduszki Muzyczne” już 25 listopada

156

Dnia 25 listopada odbędzie się koncert pt. „Zaduszki Muzyczne” w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Wśród widzów zasiądą nasze absolwentki naszej szkoły, uczniowie, rodzice  oraz siostry. Kto będzie wykonawcami? Oczywiście nasi zdolni uczniowie!

Drodzy uczniowie, jeśli uwielbiacie śpiewać, to okazja dla Was – spójrzcie na repertuar, wybierzcie sobie jakiś klasy polskiego nieżyjącego artysty i zgłoście się do p. Roberta Ruszczaka do poniedziałku 15 listopada.

Lista przykładowych wykonawców i piosenek:

1. Anna Jantar – „Tyle słońca w całym mieście”, „Baju Baj”
  2. Elżbieta Dmoch i Janusz Kruk (2+1) – „Chodź, pomaluj mój świat”, „Windą do nieba”
  3. Kora i Marek Jackowski (Maanam) – „Krakowski spleen”, „Oprócz błękitnego nieba”
  4. Ewa Demarczyk – „Na moście w Avignon”
  5. Maciej Zembaty (Leonard Cohen) – „Hallelujah”
  6. Marek Grechuta – „Niepewność”, „ Korowód”, „Pewność”
  7. Czesław Niemen – „Pod papugami”, „Wspomnień”
  8. Ryszard Riedel (Dżem) – „Autsajder”, „ Sen o Wiktorii”
  9. Tadeusz Nalepa – „Kiedy byłem małym chłopcem”, „Modlitwa”
  10. Zbigniew Wodecki – „Zacznij od Bacha”, „Dziewczyna z konwaliami”
  11. Bogdan Łyszkiewicz – „Kocham wolność”, Kiedy już będę dobrym człowiekiem”
  12. Romuald Lipko (Budka Suflera) – „Bal wszystkich Świętych”, „
  13. Krzysztof Krawczyk – „Bo jesteś ty”, „Znamy się tylko z widzenia”

Można też podać własne propozycje.

Koncert będzie częścią wieczoru poświęconego pamięci zmarłych absolwentek naszego Liceum, profesorów oraz pracowników szkoły. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. w naszym szkolnym kościele o godz. 17:00.

Chcemy wspólnie złożyć intencję Mszy świętej – niech nie zabraknie nikogo spośród zmarłych, kto potrzebuje naszej modlitwy. Poniżej publikujemy formularz, w którym prosimy wpisywać nazwiska zmarłych wychowanek, profesorów oraz pracowników szkoły, za których chcemy modlić się w czasie Mszy. Wspominając wychowanki koniecznie musimy wpisać lata, w których dana osoba uczyła się w naszej szkole. Formularz będzie rejestrował imiona i nazwiska do 23 listopada.