W środę zostaliśmy zaproszeni przez siostrę dyrektor SP Sióstr Salezjanek, s. Izabelę Gryń, na Mszę św. (w środę popielcową). Wspólnie modliliśmy się za zdrowie p. Karoliny, mamy jednej z naszych uczennic, która jest nauczycielką w tej zaprzyjaźnionej szkole. W tym samym czasie i w naszej szkole odbyła się Eucharystia, w tej samej intencji, w której uczestniczyli uczniowie szkoły podstawowej.

Z wiarą i nadzieją prosimy o zdrowie dla p. Karoliny i zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie modlitewne tej w intencji. Zachęcamy do włączenia się do naszej akcji modlitewnej, podczas której będziemy modlić się w wybranym przez siebie dniu wielkiego  postu, wybraną przez siebie w modlitwą.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej grupy modlitewnej, prosimy, wypełnij formularz poniżej. Gorąco zachęcamy do wspólnej modlitwy!