Zapraszamy do biblioteki, zachęcamy szczególnie do wypożyczania nowości.

DRUŻYNA: ks.1 Wyrzutki- John Flanagan

Miłośników fantastycznej serii „Zwiadowcy” z przyjemnością informuję,że do tej znanej już serii dołączyła w/w. „Drużyna” tego samego autora. Zapraszam do zapoznania się z przygodami Hala Mikkelsona- głównego bohatera książki.

JESIENNA MIŁOŚĆ- Nicholas Sparks

Powieść sfilmowano pod tytułem „Szkoła uczuć” Akcja rozpoczyna się w  w szkole średniej w Beaufort , do której uczęszczają Landon Carter i Jamie Sullivan,którą chłopak zaprasza na bal…

KORONA ŚNIEGU I KRWI – czytelników mistrzyni powieści historycznej Elżbiety Cherezińskiej zapraszam do sięgnięcia po pierwszą część trylogii opisującej czasy wielkiego rozbicia. Dynamiczna akcja, polityczna gra, święte księżne, grzeszni książęta i szlachetni rycerze, czyli połączenie faktów z fikcją literacką to niepodważalne  atuty tej pozycji książkowej, którą pomimo objętości czyta się jednym tchem. Nie przeocz tej szansy.

ZBUNTOWANA– t.2, Veronica Roth Fanów ( i nie tylko) trylogii – NIEZGODNA (fantastyka) serdecznie zapraszam do sięgnięcia po 2 część powieści, traktującej o losach dzielnej Tris- jej życiowych wyborach, miłości i walce , którą musi stoczyć w społeczeństwie przyszłości, podzielonym na frakcje.

MAGNOLIA– Grażyna Jeromin- Gałuszka Powieść o pięknie ukrytym w ludziach, miejscach i pozornie nieistotnych zdarzeniach. To wciągająca akcja, genialne dialogi i plastyczne opisy. Książka pełna sprzeczności i nieprzewidywalna, jak obecna aura. Zachęcam do czytania w jesienne wieczory.