Mamy przyjemność ogłosić, że bierzemy udział w 29. edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” w kategorii indywidualnej. Jeszcze przed feriami do konkursu zgłosiliśmy Pawła Gąssowskiego, ucznia klasy 3b, który aktywnie działa jako wolontariusz i który wziął udział w wielu naszych, szkolnych, akcjach charytatywnych.
2 marca 2023 Paweł udał się do siedziby WCRS, zaproszony na spotkanie z jury, podczas którego zdał relację ze swoich działań. Rozmowa dotyczyła także motywacji do pomagania, celów wolontariackich na przyszłość, itp. Wyniki konkursu poznamy 19 marca podczas uroczystej gali, na które zaproszeni zostaną wszyscy zgłoszeni do konkursu wraz z opiekunami. Koordynatorami przedsięwzięcia w naszej szkole są p. Robert Ruszczak i p. Piotr Sołodyna.