SERVIAM w domu!

158

Spędzasz większość swego czasu w domu? Chciałbyś zrobić coś dobrego i pożytecznego, ale nie masz pomysłu jak to zrobić? A może robisz już wiele dobra i chciałbyś podzielić się tym, aby zachęcić innych do dobrego i twórczego działania? Mamy coś dla ciebie!

Zapraszamy siostry urszulanki , wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób związani są z urszulankami i tych, którym bliskie jest urszulańskie SERVIAM, do włączenia się w projekt „SERVIAM w domu”. Prosimy o przesyłanie krótkich materiałów filmowych (max. 2, 5 minuty) dotyczących wzajemnej służby i pomocy. Filmiki mogą przedstawiać piosenki, wiersze, opowiadania, dowolne wypowiedzi, lub po prostu różne sytuacje domowe, ukazujące Serviam w czasach pandemii. Zachęcamy do twórczego podejścia do zadania😊

Gotowy materiał prosimy przesyłać na adres: homeserviam@gmail.com Przyłącz się do nas ze swoim SERVIAM! Niech to będzie wyrazem pamięci i wzajemnej służby. Ucieszmy się w ten sposób sobą nawzajem i pokażmy, że dla SERVIAM nie ma izolacji. Jesteśmy jedną wielką rodziną dzieci Bożych. Zostań w domu i służ! (s. Jana)