Zapraszamy Was do wyzwania na cały najbliższy rok szkolony. CEL – spójrz w niebo – złap chmury.
Dosłownie!!! Zrób niepowtarzalne zdjęcie aparatem lub smartfonem najpiękniejszej chmurze, jaka Twoim zdaniem pojawiła się w każdym miesiącu na niebie. Najlepiej, gdyby gdzieś w tle była widoczna nasza szkoła lub niebo nad wirydarzem. Najciekawsze fotografie zostaną pokazane na na naszych szkolnych platformach internetowych i postaramy się wytypować zwycięzcę sezonu.

Konkurs będzie miał 4 odsłony – jesienną, zimową, wiosenną i letnią. Pod koniec każdej z pór roku poprosimy Was o nadesłanie Waszych zdjęć – jury wybierze 5 najlepszych, które zostaną poddane głosowaniu na popularnych platformach internetowych. Zwycięzca otrzyma symboliczną nagrodę.

Nie czekajcie zatem, połączcie przyjemne z pożytecznym. Wszelkie informacji u p. Moniki Panfil. Łapcie chmury 🙂