Grupa naszych uczniów, pod kierownictwem p. Doroty Kuźniewskiej, przygotowała tygodniowe spotkanie i przyjęła uczniów z Finlandii, Hiszpanii i Niemiec w ramach projektu Erasmus+. Razem z naszymi zagranicznymi gośćmi zwiedzaliśmy Wrocław, pokazując im różne ciekawe zabytki i miejsca rozrywki. Razem również pracowaliśmy nad projektem dotyczącym ochrony środowiska i Celów Zrównoważonego Rozwoju. Spotkanie było okazją nie tylko do rozwijania umiejętności posługiwania się się językiem angielskim, ale też do nauki słów w innych językach. Podczas wizyty gości nawiązaliśmy wiele znajomości z bardzo sympatycznymi osobami, które będziemy rozwijać w przyszłości. Był to niezapomniany czas, pełen nabywania nowych doświadczeń – językowych, kulturowych, ale także nawiązywania relacji międzyludzkich, które pomogą skutecznie współpracować w projekcie. (Z. Golonka, 2b)