Po raz drugi mieliśmy przyjemność współorganizować wraz z Katolickim Liceum Ogólnokształcącym z Henrykowa szkolenie pocztów sztandarowych. Tym razem w warsztatach wzięło udział 10 szkół podstawowych i średnich, podczas których mieliśmy okazję odświeżenia symboliki sztandaru szkolnego i sposobów godnego obchodzenia się nim. Zajęcia praktyczne dla pocztów sztandarowych, włączając w to także nasz poczet, przeprowadził wraz ze swoimi uczniami ks. dr mjr Krzysztof Deja, dyrektor zaprzyjaźnionego liceum z Henrykowa.  Po zakończeniu warsztatów szkoły w nich uczestniczące otrzymały certyfikaty ukończenia szkolenia. Dziękujemy pocztom sztandarowym szkół za udział w zajęciach, a ekipie z Henrykowa na czele z Księdzem Dyrektorem za profesjonalne przygotowanie i zaangażowanie.