Wczoraj na porannym spotkaniu online społeczność uczniowska wzięła udział w wiecu wyborczym, podczas którego kandydatki w wyborach samorządowych, Milena Orłowska i Miriam Wawrzyniak, odpowiadały na specjalnie dla nich przygotowane pytania. W poniedziałek II tura wyborów – z uwagą przyglądamy się kampanii i kibicujemy naszym wspaniałym dziewczynom!

Pytania do Mileny: 1. Jak chcesz pogodzić bycie przewodniczącą i przygotowanie do matury, będziesz przecież w klasie maturalnej, jak to połączysz? 2. Jaki masz pomysł na zaktywizowanie uczniów po powrocie do szkoły z czasu zdalnego nauczania?
Pytania do Miriam: 1. Czego nauczyłaś się przez ostatni rok będąc w samorządzie uczniowskim? 2. Wyobraź sobie ze do naszej szkoły przyjechała znana przez wszystkich postać np. Robert Lewandowski – w jaki sposób go przywitasz?

Pytania do obu kandydatek:
Jak wyobrażasz sobie zdalną pracę SU?
Jaką osobą jest dobry przewodniczący SU?