Społeczność szkolna wybrała „Zdjęcie kwietnia”, które zostało wykonane podczas uroczystości zakończeniu roku szkolnego dla klas 4 (24.04.2026), a na nim konferansjerów, pełnych galanterii, prowadzących uroczystość pożegnania maturzystów (fot. P. Sołodyna).
Wybierane przez cały rok Zdjęcia Miesiąca w czerwcu kandydują w głosowaniu do miana Fotografii Roku. Wybory na Zdjęcie Miesiąca przeprowadzają szkolni instagramerzy i fotografowie.

















