W poniedziałek uczniowie klas drugich wracają po półrocznej przerwie do nauki stacjonarnej, co będzie oznaczało, że (w końcu) wróciliśmy do pracy w klasycznym wydaniu. W związku z tym dokonamy pewnego podsumowania tego trudnego czasu nauki w naszej audycji radiowej w Radio Rodzina. Gośćmi będą s. Katarzyna Niemiec, wicedyrektor szkoły, i p. Robert Ruszczak, pedagog. Postaramy się poszukać odpowiedzi na pytanie, jak uczniowie zareagowali na powrót do nauki stacjonarnej, a jak nauczyciele? Będziemy chcieli się zastanowić, czy dla dyrekcji powrót uczniów w takich okolicznościach (zachowania reżimu sanitarnego i zagrożenia epidemiologicznego) jest dużym wyzwaniem? Jak wyglądała organizacja nauki online w czasie pandemii, w jaki sposób mogliśmy liczyć na pomoc państwa, struktur państwowych takich jak Kuratorium Oświaty, Ministerstwo?

O tym wszystkim, i więcej, w naszej audycji w poniedziałek, 24 maja, o godz. 20:00 na falach Radia Rodzina – oczywiście zapraszamy!

SŁUCHAJ RADIO RODZINA