DRODZY MATURZYŚCI! DRODZY ABSOLWENCI! DRODZY RODZICE!
9 czerwca (wtorek) o 8:00 idziemy po raz czwarty do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, aby wspólnie oddać krew! GORĄCO zapraszamy Was do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!
To wyjątkowa okazja, by WSPÓLNIE #insieme zrobić coś dobrego dla innych – Twoja krew może uratować życie! Jeśli chcecie iść z naszą grupą oddać krew, wypełnijcie formularz poniżej! ZACHĘCAMY!
W RCKiK zarejestrowaliśmy nasz klub krwiodawców Czerwone Złoto, pod numerem 792. Aktualnie mamy oddane 10 litrów krwi.

https://tiny.pl/2rcqdvrfg