Mamy przyjemność ogłosić, że do finału Dolnośląskich Mistrzostw SUDOKU zakwalifikowali się Alicja Dec z klasy 3b oraz Jakub Bogusławski z klasy 2c. Gratulujemy! Koordynatorką konkursu w szkole jest p. Ewa Suszek.
Finał Mistrzostw odbędzie się w niedzielę 24 maja 2026 na Politechnice Wrocławskiej.

















