Otwieramy nasze drzwi dla kandydatów i ich rodziców, chcących dowiedzieć się istotnych informacji o naszej szkole. 2 kwietnia (w sobotę) będziemy czekać na Was od godziny 10:00.

Drodzy Ósmoklasiści! PRZYJDŹCIE, a my oprowadzimy Was po szkole i odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. To my – uczniowie – pokażemy Wam zakamarki pięknego budynku naszego Liceum. Spotkacie się także z naszymi nauczycielami. Jesteśmy gotowi na każde nurtujące Was pytanie.

Zapewnimy Wam kameralne i bezpieczne warunki w czasie pandemii – będziecie oprowadzani w małych, ośmioosobowych grupach. Będziemy oprowadzać Was po szkole w maseczkach, o co Was również poprosimy; udostępnimy Wam oczywiście mamy płyn do dezynfekcji rąk, z których będziecie mogli korzystać do woli.

UWAGA! MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICTWA W SPOTKANIU JEST DOSTĘPNA TYLKO PO WCZESNIEJSZYM ZGŁOSZENIU. ZGŁOSZENIA NALEŻY WYPEŁNIĆ INDIWIDUALNIE POPRZEZ SPECJALNY FORMULARZ, DO KTÓREGO ODNOŚNIK ZAMISZCZAMY PONIŻEJ:

Jeśli masz jakieś pytania – po prostu napisz do nas!
info.urszulanki@gmail.com

WAŻNE!
Serdecznie zapraszamy Was na spotkanie informacyjne z Siostrą Dyrektor, które odbędzie się 31 marca (czwartek) 2022r., o godz. 18.00.

Link do spotkania na MS Teams poniżej:

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI!